Сабвуфер. Yamaha NS-SW050 Black

Yamaha
ZU95810
8593,00
грн.
Це ще одна надійна модель аудіосистеми від Yamaha. Завдяки численним інноваціям, пристрій забезпечує глибину басів. Компактність сабвуфера дозволяє вважати NS-SW050 ідеально підходящим варіантом для домашнього кінотеатру. Використовуючи схеми ANIC, система динамічно налаштовує імпеданс. Для забезпечення ідеальної лінійності це важливо. 
Yamaha NS-SW050 - втілення продуктивності і якості
Якщо ви зупините вибір на даній моделі, отримаєте більш стабільне і точне реагування низьких частот і високу якість звуку. Подібні вимоги ставить перед собою кожен, у кого є домашній кінотеатр. Ідеальним доповненням до якісного звучання вважають специфіку дизайну сабвуфера. Передня похила частина решітки і злегка закруглений силует означає, що NS-SW050 добре впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. Аудіосистема швидко адаптується до системи домашнього кінотеатру. Є також можливість використовувати спеціальні звукові ефекти.
Замовити обладнання за вигідною ціною
Якщо ви вирішите Сабвуфер Yamaha NS-SW050 купити у нас на сайті, можете розраховувати на оперативну доставку. Ми поставляємо тільки перевірене часом електрообладнання. Тому, ціна Сабвуфера набагато нижче, ніж в інших магазинах. Це не впливає на якість товару. 

Кожному вирішив купити Сабвуфер ми надаємо сертифікати. Перед відправкою клієнту, електроніка завжди проходить перевірку на справність. Це дозволяє виключити ймовірність браку і повернення товару. Якщо хочете отримати більше інформації про представленої моделі, телефонуйте або пишіть нашому консультанту. Він завжди готовий допомогти з вибором товару.

Потужність, Вт: 50

Частотний діапазон, Гц: 28-200

Габарити: 292 х 291 х 341 мм

Вага: 8,5 кг

Популярні товари
Click to order