Саундбар Denon Home 550 Black

Denon
DNH550BK
31999,00
грн.

Сімейство Home поповнилося моделлю Denon Sound Bar 550 з підтримкою форматів Dolby Atmos, DTS: X, голосового помічника Alexa і фірмової мережевий платформи HEOS. Новинка може працювати як самостійний бездротової гучномовець або в складі систем з іншими моделями HEOS - Home 150, 250 і 350, які можуть встановлюватися в ролі сарраунд-гучномовців або озвучувати додаткові зони. Для посилення віддачі на низьких частотах може застосовуватися бездротової сабвуфер DSW-1H.

Denon є лідером в області звуку для домашніх кінотеатрів протягом десятиліть і використовує новітні формати об'ємного звучання Dolby Atmos і DTS: X. Багатоканальний звук відтворюється за допомогою шести динаміків саундбара Denon Home Sound Bar 550. Додайте додаткові тилові динаміки Denon Home в якості акустики об'ємного звучання і бездротового сабвуфер Denon DSW-1H, щоб отримати повністю бездротової домашній кінотеатр у форматі 5.1.

Компактний саундбар Denon Home з потужним звуком для музики і кіно. Підтримує формати об'ємного звучання Dolby ATMOS і DTS: X. Може бути об'єднаний в єдину мультирум-систему з продуктами Denon з вбудованою технологією HEOS. Поліпшите звук телевізора за допомогою компактного саундбара з підтримкою об'ємного звучання в форматах Dolby Atmos і DTS: X. Оцініть чудовий звук, заснований на 110-річному досвіді інновацій в звуці.

Як і будь-який продукт від Denon, саундбар Home Sound Bar 550 створений для забезпечення налучшего в своєму класі якості звуку. Завдяки передовим аудіотехнологіям, професійної цифрової обробки звуку і динаміків преміум-класу, ця звукова панель забезпечує чудовий об'ємний звук, не займаючи занадто багато місця під телевізором. Великі і громіздкі саундбари мають право на існування, але не під телевізором. Компактний саундбар Denon Home Sound Bar 550 займає в довжину всього 65 см, що дозволяє економити місце без шкоди для потужності. Мінімалістичний дизайн дозволить вдало вписати саундбар в будь-який сучасний інтер'єр.

Завдяки вбудованій мережевої технології HEOS, ви можете об'єднати і синхронізувати різні пристрої в єдину систему мультирум або керувати звуком в кожній зоні окремо. Бездротові акустичні системи Denon Home, саундбари, мережеві програвачі або AV-ресивери Denon з вбудованим HEOS - всі ці устройсnва можна об'єднати в систему мультирум, використовуючи вашу домашню Wi-Fi мережу. Мультірум означає безліч нових можливостей. Ви можете використовувати популярні муз-икальние сервіси, такі як Spotify, Amazon Music, TIDAL, TuneIn, Deezer та інші через підключення по Wi-Fi, AirPlay 2 або з'єднання Bluetooth навіть в форматі високої чіткості Hi-Res. Формат файлів має бути FLAC, WAV, ALAC з бітрейтом до 192 кГц/24 біт і DSD 2,8/5,6 МГц.

Коли ваша рука наближається до саундбару, кнопки управління підсвічуються, що дозволяє швидко і зручно змінювати гучність, включати і зупиняти відтворення треків, а також пропускати пісні без використання програми на смартфоні. Бездротові акустичні системи Denon Home 150, Denon Home 250 або Denon Home 350 можна підключити як виділені тилові динаміки об'ємного звучання, створюючи динамічний об'ємний звук Denon навколо вас. Якщо ви хочете, щоб у вашому домашньому кінотеатрі було ще більше басів, підключіть до системи бездротової сабвуфер Denon DSW-1H.

Колір: Чорний

Габарити: 650 x 75 x 120 мм

Вага: 3,5 кг

Популярні товари
Click to order