Yamaha SR-B20A Red

Yamaha
VDQ3320
10868,00
грн.

Такого занурення в атмосферу ви точно не отримаєте від інтегрованих телевізійних динаміків.

Уявіть собі, що ви дивитеся фільм і чуєте навколо шум крапель дощу. Або ревіння вертольота над головою.

Коли ви підключите цей саундбар, ви почуєте кришталево чистий звук, що йде з усіх боків. 

Миттєве занурення

Як тільки ви натиснете кнопку відтворення, ви почуєте звук ліворуч, праворуч, ззаду і навіть над головою. Віртуальний об'ємний звук та технологія DTS virtual:X поєднуються, щоб огорнути все ваше тіло звуком.

Технологія віртуального об'ємного звуку

Віртуальний об'ємний звук дозволяє повністю насолодитися прослуховуванням

"DTS Virtual: X" - це віртуальний 3D-режим об'ємного звучання, який на додаток до переднього/заднього та лівого/правого каналів імітує звук, що виходить зверху. В результаті аудіо та відео ще краще поєднуються і, на додаток до переднього/заднього та лівого/правого каналів, ви чуєте звук, який сходить на вас зверху, ще більше занурюючи вас у світ фільмів та музики.

Швидка установка

Ви зможете встановити цей саундбар всього за кілька хвилин. Просто розташуйте саундбар під телевізором або повісьте на стіну, використовуючи отвори кріплення.

Зручне керування

  • Легко настроюйте звукові режими, гучність та інші параметри за допомогою мобільного програмного забезпечення Sound Bar Remote. Крім того, підключення HDMI ARC дозволить вам одним пультом керувати і телевізором, і саундбаром.
  • Кріпильний отвір для настінного монтажу
  • Стильний дизайн у тонкій та компактній формі.
  • Розумно спроектований центральний блок гармонійно виглядає поруч із екраном, навіть якщо розмістити його перед телевізором. Конструкція з отвором для настінного монтажу забезпечує простоту монтажу.

HDMI ARC

Завдяки HDMI ARC по одному HDMI-кабелю здійснюється передача звуку з телевізора та підключення до сумісного телевізора для керування живленням, регулювання гучності, перемикання каналів тощо.

Мобільний додаток Sound Bar Remote

З новим програмою Sound Bar Remote стало ще простіше керувати розвагами. У ньому можна вибирати контент, перемикати звукові режими, керувати функціями Clear Voice та Bass Extension, і, звичайно, включати та вимикати саундбар. Все це інтуїтивно зрозуміло і просто робиться з вашого смартфона чи планшета.

КРИСТАЛЬНО ЧИСТИЙ ЗВУК

Багате відтворення басів (подвійний вбудований сабвуфер, функція посилення басів)

Подвійний вбудований 75 мм сабвуфер у поєднанні з подвійним басовим рефлектором дозволяє відтворювати широкий діапазон низьких частот. Два 55-міліметрові НЧ-динаміки, два 25-міліметрові ВЧ-динаміки формують добре збалансовану звукову картину, відтворюючи всі нюанси як у низькому, так і у високому діапазонах.

Технологія Clear Voice

Вам колись було важко розібрати мову чи слова пісень по телевізору?

Функція Clear Voice від Yamaha автоматично збільшує гучність голосу. Таким чином ви зможете легко розрізняти звуки діалогів і закадрового голосу на тлі інших звуків. Навіть у фільмах, драмах, новинних програмах і музиці, де багато використовуються фонова музика і звукові ефекти, людський голос звучить більш розбірливо і приємно.

4 режими звуку

Насолоджуйтесь фільмами, музикою, телевізійними програмами та іграми з оптимальними звуковими режимами Yamaha. Виберіть один із чотирьох варіантів: "Стерео", "Стандартний", "Кіно", "Гра". Кожен із цих режимів був спеціально розроблений для відповідного контенту. "Стерео" - для відтворення стереозаписів, "Стандартний" - для більшості ТВ-програм, режим "Кіно" для перегляду фільмів, коли межі вашого простору немов розсуваються і ви відчуваєте ефект присутності. І, нарешті, режим "Гра", який дозволяє поринути у гру з головою, насолоджуючись точно спрямованим та потужним звуком.

Потужність: 120 Вт

Бездротовий: Bluetooth

Колір: Червоний

Габарити: 53 x 910 x 131 мм

Вага: 3,2 кг

Популярні товари
Click to order