Yamaha YAS-109 Red

Yamaha
VDK6650
11476,00
грн.

Yamaha YAS-109 Red

Саундбар Yamaha YAS-109 виконаний за принципом «все в одному» і тому дуже простий в розміщенні. Модуль має невелику висоту, тому його можна розміщувати безпосередньо перед телевізором, однак, за допомогою вхідних в комплект кріплень, його можна і підвісити на стіну. Корпус Yamaha YAS-109 виготовлений з щільного ABS і він має привабливий сучасний дизайн із закругленими кутами. Спереду і з боків звукова панель закрита суцільною захисною тканиною, що додає їй цілісний і привабливий зовнішній вигляд, а контрольна панель знаходиться зверху.

Yamaha YAS-109 має конфігурацію 2.1 і завдяки корпусу великої ширини здатна сформувати в кімнаті широку звукову картину. У колонці встановлені два басовика діаметром 55 мм і два 25-мм твітера - по одній парі в кожному каналі. Випромінювачі виготовлені таким чином, щоб без спотворень відтворювати звук на високій гучності, для формування переконливого акустичного тиску в кімнаті прослуховування. Крім того, в корпусі Yamaha YAS-109 змонтований і 75-мм басовик. Всі динаміки в корпусі колонки встановлені таким чином, щоб висота її корпусу залишилася мінімальною, а поширення звуку в кімнаті вийшло рівномірним. На кожен стереоканал в Yamaha YAS-109 припадає по 30 Вт вихідної потужності, а сабвуферний динамік працює від 60-ватного підсилювача.

В саундбаре Yamaha YAS-109 є HDMI-вхід з підтримкою поворотного аудіоканала, завдяки чому при використанні даного підключення до ТВ звук з усіх його джерел сигналу буде передаватися на звукову панель. Також в даній моделі передбачено оптичний вхід. Завдяки підтримці стрімінга музики (з використанням Wi-Fi або Ethernet підключень) Yamaha YAS-109 може відтворювати аудіофайли, що зберігаються на доступних мережевих пристроях, а також з використанням доступних мережевих сервісів. І, зрозуміло, не можна не відзначити наявність голосової системи управління Alexa.

Саундбар оснащений декодерами Dolby Digital і DTS, а також має процесор DTS Virtual: X для створення ефекту об'ємного звучання. Також в Yamaha YAS-109 передбачені функції посилення басів і додаткової обробки звуку за допомогою DSP в залежності від типу аудіоконтенту.

Потужність: 120 Вт

Бездротовий: Bluetooth, WI-FI

Колір: Чорний

Габарити: 131 x 890 x 62 мм

Вага: 3,4 кг

Популярні товари
Click to order