Саундбар SENNHEISER AMBEO Soundbar

SENNHEISER
508682
104959,00
грн.
Відразу не віриться, тому просто послухайте!
Завдяки унікальній фірмовій технології AMBEO 3D нова аудіопанель Sennheiser AMBEO Soundbar відтворює звук з неперевершеною якістю. Зручна й компактна AMBEO Soundbar - це, насамперед, можливість слухати прекрасний багатоканальний об'ємний звук 5.1.4 просто вдома!

Неймовірно, але факт
Саундбар AMBEO створює ефект занурення в живе тривимірне середовище справжнього об'ємного звуку 5.1.4. При цьому модель здатна забезпечувати по-справжньому глибокий і потужний бас (аж до діапазону 30 Гц) й виконана у форм-факторі єдиного багатофункціонального пристрою, котрому для повноцінної роботи не потрібні ні зовнішній сабвуфер, ні окремий аудіопідсилювач.

Магія віртуального звучання
Для AMBEO Soundbar інженери компанії Sennheiser спільно з фахівцями німецького Інституту інтегральних схем товариства Фраунгофера розробили особливу технологію аудіовіртуалізаціі. З її допомогою пристрій сам збирає й аналізує всі необхідні дані про навколишній простір і розташовані поруч поверхні, що здатні відбивати звук, та оптимізує звучання у відповідність до особливостей того приміщення, в якому він встановлений. 13 висококласних випромінювачів AMBEO Soundbar функціонують фактично як єдина система незалежних динаміків, що, віртуально працюють в потрібних точках кімнати, створюючи навколо свого слухача неповторну аудіоатмосферу об'ємного тривимірного звуку 5.1.4.

Зручний контроль
Управляти AMBEO Soundbar - вмикати / вимикати, налаштовувати параметри звучання, гучність тощо - можна просто зі смартфона чи планшета через лаконічний і зручний інтерфейс фірмового мобільного додатка Sennheiser Smart Control. Підключення здійснюється каналом Bluetooth, окрім того модель також підтримує сервіс Google Chromecast, тому і слухати її, і керувати нею однаково приємно.

Коли хороший звук і звучить, і виглядає однаково прекрасно
Нова AMBEO Soundbar виконана в компактному корпусі із анодованого алюмінію. Традиційно стриманий дизайн дуже красиво й органічно поєднує яскраві лаковані поверхні з матово-чорними, завдяки чому саунбар виглядає доречно у будь-якому інтер'єрі, відіграючи роль вишуканої оправи для того аудіобагатства, що сам створює. Модель підтримує технології Dolby Atmos, MPEG-H та DTS: X і здатна також мікшувати стерео і звук 5.1, створюючи справжній тривимірний аудіоконтент.

Отже, ваша нова AMBEO Soundbar не лише подарує вам можливість насолоджуватися прекрасним відео і музикою, але неодмінно стане справжньою окрасою домівки чи офісу.

Потужність, Вт: 500

Колір: Чорний

Габарити: 1265,6 x 171 x 125,8 мм

Вага: 18,5 кг

Популярні товари
Click to order