Бездротові навушники. JBL TUNE 130 NC TWS Blue

JBL
JBLT130NCTWSBLU
2799,00
грн.

Технологія JBL Pure Bass

Випромінювачі розміром 10 мм із «розумним» дизайном, доповнені форм-фактором Dot, забезпечують чисті баси від JBL, щоб ви могли відчути кожен такт.

 

Активне шумозаглушення та технологія Smart Ambient

Слухайте те, що хочете, та прибирайте непотрібні шуми. Технологія активного шумоподавлення з 2 мікрофонами дозволяє звести до мінімуму фактори, що відволікають. Завдяки функції Ambient Aware ви можете чути оточуючих, коли хочете безпеки на вулиці, а функція TalkThru дозволяє розмовляти не знімаючи навушники.

 

4 мікрофони для ідеальних дзвінків

Зручні дзвінки у стереорежимі. Навушники Tune 130NC TWS оснащені 4 мікрофонами, тому ідеальна чіткість звуку гарантована. Здійснюйте та приймайте дзвінки у найкращій якості.

 

Заряду акумулятора вистачає на 40 годин використання

Ви можете слухати музику без перерви: навушники працюють 40 (10 + 30) годин від акумулятора або 8 годин та ще 24 години у футлярі з увімкненою функцією шумоподавлення. Потрібен додатковий заряд? Усього 10 хвилин швидкого заряджання забезпечують ще 2 години відтворення.

 

Захист від води та поту

Не бійтеся поганої погоди. Завдяки водостійкості та стійкості до потовиділення за стандартом IPX4 навушники Tune 130NC TWS впораються з будь-якою ситуацією.

 

Посадка та комфорт протягом усього дня

Завдяки конструкції Dot навушники надійно та щільно прилягають до вух, забезпечуючи глибше відтворення басових частот, ізоляцію від навколишнього шуму та комфорт для комфортного прослуховування музики цілий день. Ви відчуватимете лише музику.

 

Додаток JBL Headphones

Додаток JBL Headphones дозволяє насолоджуватися музикою так, як вам зручно. Ви можете індивідуально налаштувати звучання, дізнатися свій розмір, підібрати оптимальні амбушюри і навіть створити пляшечку для повного спокою.

Популярні товари
Click to order