Навушники Audio-Technica ATH-AVC500 Black

Audio-Technica
AT061500AVC
4509,00
грн.
Повнорозмірні навушники Audio-Technica ATH-AVC500 призначені для найвибагливіших до якості звуку меломанів, які вважають за краще, щоб ніщо не відволікало їх від прослуховування улюбленої музики.

Навушники ATH-AVC500 мають висококласну конструкцію, в якій розробникам вдалося досягти практично ідеального балансу між якістю звуку, зручністю у користуванні та надійністю.

З метою запобігання проникненню зовнішніх шумів, навушники виконані в закритих корпусах. Що також не дає проникати назовні відтворюваному звуку. Можете не хвилюватись, що хтось почує, або людям поруч буде заважати гучна музика.

Чашки в даній моделі виконані з алюмінію і мають підвищені антивібраційні характеристики, які не дозволяють стінкам вібрувати і спотворювати звук навіть при високій гучності прослуховування.

Навушники обладнані динамічними випромінювачами збільшеного до 53 мм діаметра, звукова котушка яких виконана з алюмінієвого дроту. Завдяки такому поєднанню двох металів для виготовлення звукових котушок динаміків, що широко застосовується в Hi-Fi-акустиці високого класу, маємо змогу отримати легку обмотку, що має невеликий опір. Завдяки цьому підвищується чутливість навушників та зростає розбірливість саунду, звук стає деталізований. Для забезпечення правильного акустичного навантаження випромінювачі навушників оснащені фазоінверторами.

Амбушюри чашок мають наповнювач із м'якого спіненого матеріалу. Довжина кабелю навушників складає 3 метри, завдяки чому досягається комфортне прослуховування музики в домашніх умовах. Кабель обладнаний роз'ємом mini-jack 3,5 мм, а в комплекті з ATH-AVC500 поставляється перехідник для гнізд діаметром 6,3 мм.

ATH-AVC500 обладнані також оригінальним саморегулюючим оголов'ям. В результаті чого, навушники сидять на голові щільно, але без зайвого тиску, і навіть тривале прослуховування музики в ATH-AVC500 не стомлює.
Популярні товари
Click to order