Бездротові навушники. JBL LIVE PRO+ TWS

JBL
JBLLIVEPROPTWSBLK
5499,00
грн.

У JBL LIVE PRO+ TWS використовується вдосконалена технологія адаптивного шумозаглушення Adaptive Noise Cancelling з можливістю регулювання рівня звуків. Модель оснащена системою технологій Smart Ambient: Ambient Aware і TalkThru в один дотик перемикають з прослуховування музики на контроль навколишнього оточення або на розмову зі співрозмовником, не знімаючи навушників. Кожен навушник оснащений окремим модулем бездротового зв'язку з технологією Dual Connect. Підтримка Google Fast Pair моментально синхронізує JBL LIVE зі смартфонами під управлінням Android.

Фірмові 11 мм динаміки Live Pro+ забезпечують відтворення всієї широти частотного діапазону з чистими верхніми частотами, щільними середніми і густим об'ємним басом. Новинки мають комфортну посадку в вухах, завдяки змінним м'яким силіконовим амбушюрам, які йдуть в комплекті в трьох різних розмірах, що забезпечує можливість носити їх протягом тривалого часу.

LIVE PRO+ TWS - захищені від вологи та поту за стандартом IPX4, що дозволяє спокійно займатися спортом в навушниках Live Pro+, не побоюючись за їх збереження. Управління відтворенням здійснюється дотиком до корпусу.

В LIVE PRO+ TWS встановлена ​​система з трьох мікрофонів, два з яких відповідають за передачу голосу, а один - за моніторинг і заглушення навколишніх шумів. Такий комплекс мікрофонів забезпечує чіткість голосу і повний комфорт в розмові.

Функції, а також робота еквалайзера і режимів шумозаглушення настроюються через фірмовий додаток My JBL Headphones.

Навушники працюють до 7 годин від одного заряду + 21 годину від кейсу. Сумісні з бездротовими зарядками стандарту QI.

Популярні товари
Click to order