Навушники Neumann NDH 30

Neumann
509111
25969,00
грн.
NDH 30 – це повнорозмірні навушники відкритого типу з визначною деталізацією, неймовірно широкою панорамою та гранично чіткою локалізацією джерела звуку. Їхня лінійна звукова характеристика та блискавичний відгук робить NDH 30 незамінним інструментом у руках професійних звукорежисерів, які займаються мікшуванням, зведенням та мастерингом.

Еталонний звук, який завжди з тобою
Перед конструкторами стояло завдання створити пристрій, здатний досягти рівня звучання студійного монітора Neumann, ідеально відкаліброваного за допомогою вимірювального мікрофона MA 1, але в той же час досить портативний, щоб його можна було носити з собою. Для цієї мети ідеально підходив формфактор відкритих навушників. І їм удалося вирішити всі ці завдання! Представляємо нові NDH 30, які при своїх невеликих розмірах забезпечують еталонне звучання рівня студійних моніторів. Чудові характеристики роблять NDH 30 найкращим вибором для зведення та майстерингу, а завдяки високому рівню комфорту у них можливо займатися редагуванням аудіоматеріалу досить тривалий час.

За дизайном, якістю виробництва та використовуваних у конструкції преміальних матеріалів (високолегованої сталі та алюмінію) вони дуже схожі на модель NDH 20. Проте NDH 30 – це навушники відкритого типу, а це означає, що їх 38мм динаміки працюють як справжні акустичні диполі. Це дозволяє повніше розкрити їх звукові характеристики, так NDH 30 мають надзвичайно швидкий відгук, щільні сухі баси, позбавлені паразитного забарвлення середні частоти і кристально прозорі високі. Іншими словами, NDH 30 звучать виключно чисто - вони відтворюють звуковий сигнал саме таким, як він є, не надаючи йому додаткового забарвлення.

Безкомпромісна точність
Своєю чудовою лінійною характеристикою NDH 30 зобов'язані спеціальним частотно-селективним поглиначам, які не дають навушникам надмірно акцентуватися при відтворенні на високих частотах. Така технологія дозволяє уникнути прийняття помилкових рішень у процесі мікшування, які часто зустрічаються під час роботи в інших навушниках. Наприклад, NDH 30 точно покаже, чи голос звучить приглушено або потребує додаткової компресії.

У NDH 30 вражає багато, але особливо хочеться відзначити неймовірну просторову роздільну здатність. Навушники створюють глибоку деталізовану панораму, чітко локалізуючи окремі звуки в міксі. А щоб звести до мінімуму перехресні перешкоди в каналах, NDH 30 поставляється з високоякісним балансним кабелем з обплетенням із тканини.

Частина сім'ї Neumann
Маючи високу лінійність та детальну роздільну здатність, навушники NDH 30 ідеально сумісні з усією лінійкою моніторних систем Neumann. Завдяки NDH 30, мікси над якими ви почали працювати вдома або в дорозі, можна легко доробити в студії за допомогою моніторів серії KH і навпаки. У той же час NDH 30 рекомендується використовувати як стандарт звуку в навушниках, нарешті, навушники стали в сучасному світі домінуючою системою відтворення звуку. NDH 30 ідеально підходить для перевірки сумісності навушників, створення бінауральних міксів та імерсивного контенту (включаючи віртуальну реальність та комп'ютерні ігри). І останнє, оскільки в процесі мікшування та майстерингу важливі постійність та надійність, NDH 30 виготовляються з надзвичайно жорсткими допусками, тому всі навушники цієї моделі, випущені на заводі Neumann у Німеччині, звучать однаково якісно.

Інтерфейс під'єднання: 3.5мм / 6.3мм

Частотний діапазон, Гц: 12-34000

Колір: Сірий

Вага: 352 г

Популярні товари
Click to order