Навушники Sony WF-1000XM4 TWS ANC Hi-Res IPX4 Silver

Sony
WF1000XM4S.CE7
9999,00
грн.
Справжня свобода
У навушниках WF-1000XM4 ми об'єднали нашу передову технологію шумопоглинання та виняткову якість звуку, а також персоналізовані інтелектуальні функції, які налаштовуються відповідно до вашого місця розташування.
Передова вдосконалена система шумопоглинання
Абсолютно все для навушників WF-1000XM4 було створено з нуля: нащ новий інтегрований процесор V1, спеціально розроблений Sony, який знижує шум ефективніше, ніж будь-коли, новий потужніший динамік, мікрофони з функцією розпізнавання шумів та інноваційні шумоізоляційні вкладки з надійнішою фіксацією.
Інтегрований процесор V1
Наш новий інтегрований процесор V1, спеціально розроблений Sony, виводить шумопоглинання нашого визнаного процесора QN1e на новий рівень. Технологія системи на кристалі з Bluetooth забезпечує найкраще в галузі шумопоглинання з меншим споживанням енергії.
Високопродуктивні мікрофони з технологією визначення шуму за двома датчиками
Два мікрофони з функцією розпізнавання шумів скеровано вперед і назад, завдяки чому вони розпізнають більше навколишніх звуків, наприклад, під час польотів, поїздок або в шумному офісному середовищі.
Інноваційний 6-міліметровий динамік
Новий динамік діаметром 6 мм, який обладнано на 20% більшими магнітами й мембраною з високою піддатливістю, покращує звучання низьких частот, а також шумопоглинання, відтворюючи високоточний сигнал поглинання в діапазоні низьких частот.
Шумоізоляційні вкладки
Нові шумоізоляційні вкладки виготовлено з унікального пінополіуретану. Цей м’який і еластичний матеріал збільшує площу поверхні вкладки, що контактує з вушним каналом, і усуває проміжки, щоб ізолювати звук і знизити рівень шуму. Він також покращує прилягання до вушного каналу, забезпечуючи надійну фіксацію, завдяки чому навушники WF-1000XM4 зручно використовувати.
Мінімізація шуму вітру
Навіть у вітряну погоду вас ніщо не відволікатиме. Режим автоматичного зменшення шуму вітру розпізнає шум вітру й усуває його.
Ви почуєте все, що потрібно
У навушниках WF-1000XM4 з режимом навколишнього звуку ви будете занурені в об'ємне природне звучання музики і зможете залишатися на зв'язку із зовнішнім світом.
Виняткова якість звуку
Модель WF-1000XM4 підтримуэ бездротове аудіо високої точності. Завдяки спеціальним динамікам діаметром 6 мм і мембрані з високою піддатливістю вони відтворюють динамічний звук і насичені баси попри свої малі розміри. Інтегрований процесор V1 покращує звук, зменшує спотворення, забезпечує обробку кодека LDAC та роботу технології DSEE Extreme.
Насолоджуйтесь аудіо високої точності без дротів
Завдяки технології аудіокодування LDAC модель WF-1000XM4 тепер підтримує бездротове аудіо високої точності. Технологія LDAC дозволяє передавати втричі більше даних (з максимальною швидкістю передачі 990 Кбіт/с), порівняно з традиційними бездротовими рішеннями Bluetooth. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися аудіо високої точності у бездоганній якості.
Відтворення файлів зі стиснутими даними
DSEE Extreme, в якій використовується функція Edge-AI, в режимі реального часу покращує звучання музичних файлів зі стиснутими даними. Вона розпізнає інструменти, музичні жанри та окремі елементи кожної пісні та у широкому діапазоні відновлює звук, втрачений під час стиснення. Завдяки цьому в навушниках чути насичену музику.
Удосконалене відтворення
Щойно ви заговорите з кимось, режим Speak-to-Chat автоматично зупинить музику та впускатиме навколишні звуки, щоб ви могли розмовляти, не знімаючи навушники або із зайнятими руками. А коли ви завершите розмову, відтворення музики автоматично відновиться. Режим Speak-to-Chat розпізнає ваш голос і реагує на нього. Він базується на технології точного розпізнавання голосу, що поєднує в собі чотири мікрофони й датчики з удосконаленою системою обробки аудіосигналу.
Подорожі
Пориньте в подорож з улюбленою музикою, яку не перериває фоновий шум.
Навушники, які пізнають вас
Ви можете дозволити функції адаптивного налаштування звуку розпізнавати місця, які ви часто відвідуєте, як-от ваше місце роботи, спортзал або улюблене кафе, і налаштовувати звук відповідним чином.
Неперевершена якість звуку під час розмов
Завдяки технології точного розпізнавання голосу, що використовує мікрофони зі спрямованою обробкою звуку та датчик кісткової провідності, навушники WF-1000XM4 чітко й точно розпізнають ваш голос для розмов у режимі "hands-free" – удома, у кав’ярні чи деінде. Крім того, система шумопоглинання дає змогу чіткіше чути співрозмовника навіть у шумних місцях.
Створені, щоб вловити кожне слово
Мікрофони зі спрямованою обробкою звуку відкалібровано, щоб вони вловлювали лише звук, що лунає з вашого рота. Завдяки покращеному співвідношенню "сигнал – шум" вони розпізнають кожне слово, навіть коли навколо вас дуже шумно.
Розпізнавання вібрацій мовлення для чіткішого звучання
Датчик кісткової провідності вловлює лише вібрацію вашого голосу, не реєструючи навколишні шуми, що забезпечує ще чистіший звук під час телефонних розмов.
Керування за допомогою голосу
Отримайте максимум режиму hands-free. Щоб активувати свій улюблений помічник, просто промовте "Окей, Google або Alexa". Розважайтеся, спілкуйтеся, шукайте інформацію, слухайте музику та сповіщення, установлюйте нагадування тощо.
Пошук навушників за допомогою функції Fast Pair
Навушники WF-1000XM4 підтримують нову зручну функцію Fast Pair від Google для простого підключення до пристроїв Android через Bluetooth одним дотиком. З нею навушники легко знайти, відтворивши на них сигнал або перевіривши їх останнє відоме розташування на смартфоні. Ви навіть отримуватимете сповіщення, коли акумулятор навушників розряджатиметься. Тож ви завжди знатимете, коли їх потрібно заряджати.
Легке створення пари з комп’ютером
Функція Swift Pair дає змогу швидко й легко об’єднувати навушники WF-1000XM4 в пару з ноутбуком, настільним ПК або планшетом із Windows 10. Коли вибрано режим створення пари, на пристроях із Windows 10 поблизу з’являються спливаючі інструкції зі створення пари.
Ергономічний дизайн для повного комфорту
З 1982 року, коли ми представили перші у світі навушники внутрішнього типу (MDR-E252), ми дослідили величезні обсяги даних з усього світу стосовно форми вух. Результатом цих досліджень стали навушники WF-1000XM4, що поєднали в собі форму, яка відповідає формі вушної порожнини, і ергономічний дизайн поверхні для надійнішої фіксації.
Вибір ідеального розміру за допомогою додатка
Підберіть правильний розмір для своїх вух за допомогою Sony|Headphones Connect. Здійснивши кілька простих вимірювань, додаток визначить ідеальний розмір шумоізоляційних вкладок, щоб забезпечити найвищу якість звуку й знизити зовнішній шум.
Ідеальні навушники для перегляду фільмів, телепередач тощо
Дивитеся відеоконтент на смартфоні чи планшеті? Навушники WF-1000XM4 обладнано вдосконаленою технологією бездротового з’єднання, яка точно синхронізує зображення зі звуком у навушниках, забезпечуючи чудові враження від перегляду.
Чіткіший і стабільніший сигнал Bluetooth
Завдяки тому що інтегрований процесор V1 оптимізує алгоритм передавання, з’єднання стало стабільнішим, а переривання звуку трапляються рідше, навіть у місцях, де є перешкоди. Він дає змогу передавати звук одночасно в обидва вуха з дуже низькою затримкою, а сигнал став потужнішим, ніж будь-коли.
Захист від води для щоденного використання
Завдяки класу захисту IPX4 бризки й піт не зашкодять навушникам, тож ви можете без турбот слухати улюблену музику.
Прослуховування впродовж цілого дня та заряджання за хвилини
Ви можете слухати музику протягом 8 годин від акумулятора навушників, а футляр додає ще 16 годин. Разом це 24 години прослуховування. Поспішаєте? Усього 5 хвилин заряджання забезпечують до 60 хвилин відтворення, а додаток Sony|Headphones Connect навіть сповістить вас, коли у футлярі залишиться менше 30% заряду.
Легке бездротове заряджання з технологією Qi
Кабелі не потрібні: WF-1000XM4 обладнано технологією бездротового заряджання Qi. Можна навіть заряджати навушники й футляр за допомогою смартфона з технологією Qi, як-от нової моделі Xperia з функцією спільного використання акумулятора.
Керування всіма функціями за допомогою дотику
Керуйте WF-1000XM4 інтуїтивно. Наприклад, торкніться лівого навушника, щоб вимкнути шумопоглинання й увімкнути режим навколишнього звуку, утримуйте дотик, щоб увімкнути режим швидкої уваги, двічі торкніться правого навушника, щоб перейти до наступної композиції. Кожному навушнику можна призначити власні функції в Headphones Connect
Миттєве призупинення. Миттєве відтворення.
Просто вийміть навушники з вух, і музика зупиниться – датчик наближення знає, коли ви користуєтесь одним чи обома навушниками. Вставте навушники у вуха, і відтворення продовжиться.
Налаштування звуку під будь-яку ситуацію
Режим навколишнього звуку в додатку Sony | Headphones Connect дає змогу налаштувати рівень шумопоглинання, зокрема заблокувати всі навколишні звуки, крім голосів. А рівень звуку в композиціях можна регулювати за допомогою еквалайзера.
Менші розміри без компромісів
Ми переробили внутрішню конструкцію, щоб зробити навушники WF-1000XM4 на 10% меншими за навушники попереднього покоління. При цьому в них збережено якість звуку й час роботи від акумулятора. Вони важать усього 7,3 г, тому їх легко використовувати впродовж цілого дня. Футляр для заряджання зменшився на 40%, а його заряду вистачає на 16 годин прослуховування.
Турбота про екологію
Упаковка навушників WF-1000XM4 не містить пластику: її розроблено на основі принципів дизайну з низькою токсичністю та філософії "Виготовлено для перероблення". 99% паперового пакування, окрім етикеток, виготовляється з перероблених і екологічних матеріалів, розроблених спеціально для Sony.

Популярні товари
Click to order