Дротова гарнітура JBL QUANTUM 400 Black

JBL
JBLQUANTUM400BLK
3699,00
грн.

Quantum 400 - дротова гарнітура з вбудованим RGB підсвічуванням, підтримкою програмного забезпечення Quantum Engine і об'ємним звуком в 180⁰ та можливості вибору характеру відтворення. На правій чаші навушники мають 2 коліщатка, перше відповідає за загальну гучність, друге - за налаштування гучності чату. Зручна опція для перемикання між зануренням в гру і командною роботою або балансом між першим і другим.

Особливість Quantum 400 - технологія DTS: X v2.0. Для того щоб «відчути» звук, відчути наближення противника, звичайного стерео недостатньо. Потрібні навушники, які здатні відтворювати звук з більш ніж двох напрямків. А Quantum SURROUND™ відтворює більш широке і реалістичне просторове оточення, в якому Ви не втратите жодної деталі.

До комплекту поставки входить кабель USB-C -USB для підключення до ПК або консолей і USB - 3.5 мм для підключення до смартфону або інших пристроїв.

Зручність багатогодинного використання забезпечить легке оголів'я і амбушури з ефектом пам'яті.

Гарнітура JBL Quantum 400 створена для гри на ПК, але підтримує також Xbox ™, PlayStation ™, Nintendo Switch ™, мобільні пристрої, Mac, і VR.

Вага: 274 г

Популярні товари
Click to order