Навушники TWS Sony LinkBuds WF-L900 Black

Sony
WFL900H.CE7
5999,00
грн.
LINKBUDS NEVER OFF
Навушники LinkBuds чудово підходять для щоденного використання. Вони забезпечують комфортне прослуховування протягом дня й майже не відчуваються у вухах, а прозорий режим дає змогу чути звуки та людей довкола навіть без зупинки відтворення. З LinkBuds можна слухати улюблену музику й паралельно займатися своїми справами.
ОРИГІНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ДИЗАЙН
Кільцевий динамік дозволяє чітко чути навколишні звуки, говорити по телефону чи слухати музику, паралельно спілкуючись з друзями.
ПРИРОДНЕ АВТЕНТИЧНЕ ЗВУЧАННЯ
Насолоджуйтеся збалансованим високоякісним звуком із чіткими середніми й високими частотами.
Інтегрований процесор V1 від Sony відтворює найменші деталі музики з мінімальними спотвореннями, забезпечуючи автентичне звучання. Спеціальний кільцевий динамік (12 мм) завдяки мембрані з високою піддатливістю передає насичений, збалансований звук.
Технологія цифрового поліпшення звуку (DSEE) забезпечує оригінальне звучання улюблених композицій та чіткість під час телефонних розмов.

ЧІТКІСТЬ ПІД ЧАС ТЕЛЕФОННИХ РОЗМОВ
Завдяки технології точного розпізнавання голосу з досконалою обробкою аудіосигналів людина, з якою ви розмовляєте, чітко чутиме ваш голос навіть за наявності сторонніх шумів.

АДАПТИВНЕ КЕРУВАННЯ ГУЧНІСТЮ
Ця функція автоматично оптимізує гучність залежно від оточення: зменшує її в тихих місцях і збільшує в шумних.

ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ
Навушники LinkBuds не бояться бризок поту чи води завдяки класу захисту від вологи IPX4.
ДУЖЕ КОМПАКТНІ Й ЛЕГКІ
Надзвичайно малі навушники LinkBuds вагою приблизно 4 грами – справжнє втілення ідеї компактності. На відміну від звичайних навушників захисну поверхню, що вкриває мембрану динаміка, інтегровано в корпус, тому заощаджено ще більше простору.
ЗРУЧНІСТЬ І НАДІЙНЕ КРІПЛЕННЯ
Навушники LinkBuds повторюють форму вуха, а ергономічний дизайн забезпечує надійну фіксацію. Для розробки LinkBuds ми використовували дані стосовно форми вух, зібрані з моменту випуску перших у світі навушників внутрішнього типу в 1982 році.
ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ ДОТИКАМИ
Функція Wide Area Tap дає змогу керувати відтворенням музики за допомогою подвійного або потрійного дотику перед вухом – торкатися самих навушників LinkBuds більше не потрібно.
ЧІТКІШИЙ І СТАБІЛЬНІШИЙ СИГНАЛ BLUETOOTH
Щоб забезпечити низьку затримку й високоякісний звук навіть за наявності перешкод, сигнал Bluetooth передається одночасно в обидва навушники. А потужний інтегрований процесор V1 сприяє стабільному бездротовому звучанню без переривань.
ПРОСЛУХОВУВАННЯ ВПРОДОВЖ ЦІЛОГО ДНЯ ТА ШВИДКА ЗАРЯДКА
Ви можете слухати музику від акумулятора навушників протягом 5,5 години, а після заряджання у футлярі – ще 12 годин. Разом це 17,5 години 19 прослуховування. Поспішаєте? Усього 10 хвилин заряджання забезпечують до 90 хвилин відтворення, а додаток Sony | Headphones Connect навіть сповістить вас, коли у футлярі залишиться менше 30% заряду.
ФУНКЦІЯ SPEAK-TO-CHAT
Щойно ви заговорите з кимось, режим Speak-to-Chat автоматично зупинить музику та впускатиме навколишні звуки, щоб ви могли розмовляти, не знімаючи навушники або із зайнятими руками. А коли ви завершите розмову, відтворення музики автоматично відновиться.
ЗДІЙСНЮЙТЕ КЕРУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СВОГО ГОЛОСУ
Отримуйте допомогу в режимі "hands-free". Щоб активувати голосовий помічник, промовте "Окей, Google" або "Alexa". Розважайтеся, спілкуйтеся, шукайте інформацію, слухайте музику та сповіщення, установлюйте нагадування тощо. Перевіряйте залишок заряду навушників голосовою командою, прослуховуйте електронні листи та взаємодійте з ними в Microsoft Outlook і приєднуйтеся до Microsoft Teams за допомогою Google Assistant або Siri.
ПОШУК НАВУШНИКІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ФУНКЦІЇ FAST PAIR
Навушники LinkBuds підтримують нову корисну функцію Fast Pair від Google. З нею можна швидко й легко підключатися до пристроїв Android через Bluetooth – одним дотиком у спливаючому вікні з інструкціями. З нею навушники легко знайти, відтворивши на них сигнал або перевіривши їх останнє відоме розташування на смартфоні. Ви навіть отримуватимете сповіщення, коли потрібно зарядити навушники.
ЛЕГКЕ СТВОРЕННЯ ПАРИ З КОМП’ЮТЕРОМ
Функція Swift Pair дає змогу швидко й легко об’єднувати LinkBuds у пару з ноутбуком, настільним комп’ютером або планшетом із Windows 11 або Windows 10. Коли вибрано режим створення пари, на пристроях із Windows 11 або Windows 10 поблизу з’являються відповідні спливаючі інструкції.
ШВИДКИЙ ДОСТУП ДО УЛЮБЛЕНОЇ МУЗИКИ
Функція швидкого доступу в LinkBuds дає змогу відновлювати відтворення зі Spotify кількома дотиками – торкатися смартфона не потрібно.
НОВІ ВРАЖЕННЯ ВІД ЗВУКУ В ІГРАХ ІЗ ДОПОВНЕНОЮ РЕАЛЬНІСТЮ
Якщо ви шукаєте інші варіанти розваг, окрім музики та дзвінків, навушники LinkBuds обладнано новим датчиком і технологією просторового звучання, що забезпечують занурення у звук для ігор із доповненою реальністю, як-от Ingress від Niantic. Під час гри в Ingress у навушниках LinkBuds звук лунає з різних напрямків залежно від подій у грі та рухів голови.
КРАЩА МОБІЛЬНІСТЬ ЗАВДЯКИ СУЧАСНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ
Компанії Sony та Майкрософт разом створили технологію, яка допомагає людям краще орієнтуватись. Навушники LinkBuds підтримують додаток Microsoft Soundscape. Завдяки унікальній інтеграції технологій і конструкції відкритого типу навушники LinkBuds забезпечують звукову 3D-навігацію, а вбудовані датчики дають змогу керувати відтворенням у режимі "hands-free".
СТВОРЕНО З ТУРБОТОЮ ПРО ДОВКІЛЛЯ
Навушники LinkBuds мають стильний дизайн і створені з думкою про довкілля – їх виготовлено з переробленого пластику, а в упаковці він відсутній.
ЩО В КОМПЛЕКТІ?
До комплекту навушників LinkBuds входять дуги для фіксації п’яти розмірів і кабель USB-C для заряджання.
Популярні товари
Click to order