Бездротові навушники Sennheiser CX True Wireless Black

SENNHEISER
508973
4099,00
грн.
5459,00
грн.
Ніяких компромісів з якістю звуку
Звук найвищого рівня - головна особливість моделі CX True Wireless. Фірмові перетворювачі TrueResponse, виготовлені на німецькому заводі компанії, відтворюють аудіо із фірмовою якістю Sennheiser, з глибокими насиченими басами, природними середніми та чіткими й добре деталізованими високими частотами. До того ж ці навушники ідеально пристосовані до активного способу життя сучасного мобільного користувача і в автономному режимі можуть працювати цілих 27 годин (до 9 годин без підзарядки та ще 18 годин із підзарядкою від акумулятора компактного зарядного кейса), а значить, слухати музику, фільми, грати й спілкуватися без проблем можна хоч цілу добу чи навіть довше!

Ніяких компромісів з комфортом
Конструкція й ергономіка навушників розроблені на основі результатів спеціальних досліджень уподобань користувачів, тому CX True Wireless не лише добре ізолюють слух від зовнішнього шуму, але також дуже зручні й не завдають ніякого дискомфорту, навіть коли не знімати їх по декілька годин поспіль. А завдяки фірмовим вкладишам-амбушюрам навушники швидко адаптуються до анатомічних особливостей вушних каналів свого користувача, надійно утримуються на своєму місці та дають змогу слухати музику з істинним задоволенням де завгодно - вдома, на роботі, в дорозі, зокрема й у дуже гучному оточенні (у громадському транспорті, у галасливих офісних приміщеннях тощо).

Окрім того, навушники також мають сертифікат відповідності вимогам стандарту IPX4, яким підтверджено, що вони захищені від водяних бризок, вологи та поту, і що їх можна носити під дощем. Модель CX True Wireless випускається у двох версіях - матово-чорній і матово-білій.

Смарт-інтерфейс
Панелі управління на обох навушниках сенсорні та налаштовувані. А значить, щоб зробити CX True Wireless ще зручнішими, завжди можна створити власний інтерфейс дистанційного керування основними функціями плеєра, телефона й активації голосового помічника, Google Асистента або Apple Siri. Зарядний кейс працює теж просто та інтуїтивно зрозуміло: навушники автоматично вимикаються, коли вкладаєш їх у кейс, і вимикаються, коли виймаєш. Еквалайзер у мобільному додатку Sennheiser Smart Control завжди допоможе легко і просто оптимізувати звук відповідно до своїх персональних вподобань: підняти баси за допомогою пресету Bass Boost, увімкнути режим прослуховування подкастів тощо.

Зв'язок без перешкод
Лівий і правий CX True Wireless оснащені відразу двома спрямованими мікрофонами кожен, і налаштовані вони на передачу мовлення з оптимальною виразністю. При цьому для телефонної розмови чи озвучування команд голосовому помічнику у смартфоні вистачить і одного навушника. Нова для серії Sennheiser True Wireless функція "Перемикач ролі" дає змогу використовувати будь-який навушник із пари незалежно від іншого і без обмежень функціоналу.

Плюс до цього, у CX True Wireless передбачена також налаштовувана функція сайдтона, за допомогою якої завжди можна послухати у навушниках свій голос (зокрема і прямо під час телефонної розмови). Налаштовується функція теж просто - відкриваємо мобільний додаток Smart Control і парою тапів по слайдеру встановлюємо потрібний режим сайдтона: увімкнений, середній рівень і вимкнений.

Навушники CX True Wireless підтримують всі найпопулярніші сучасні аудіокодеки, включно з SBC, AAC та aptX і незмінно радують дуже чистим і приємним звучанням незалежно від того, до якого мобільного пристрою вони підключені, на iOS чи на Android. Швидке підключення, бездоганну якість і стабільність передачі бездротового аудіосигналу у CX True Wireless гарантує технологія Bluetooth 5.2. А за допомогою функції управління Bluetooth-з'єднанням у додатку Smart Control навушники легко й швидко перемикаються з одного пристрою на інший.

Інтерфейс під'єднання: бездротові

Частотний діапазон, Гц: 5-21000

Колір: Чорний

Популярні товари
Click to order