Навушники SENNHEISER IE 600

SENNHEISER
508948
33559,00
грн.
Ваші улюблені треки зазвучать по-новому
Звучання IE 600 створює атмосферу безпосередньої присутності, що ніби наближає слухача до джерела звуку ізолюючи від навколишнього оточення. Таким чином ви можете зосередитись тільки на звучанні музики, відкриваючи для себе нові акценти та деталі у, здавалося б, давно знайомих треках.

Для досягнення такого рівня деталізації і збалансованої частотної характеристики довелося піти на деякі технічні хитрощі, так для усунення ефекту «маскування частот» (коли схожі звуки на треку відтворюються одночасно і людському вуху важко їх розрізняти) в конструкції навушників були використані два двокамерні резонаторни (D2CA ), які вловлюють і послаблюють негативний вплив цього ефекту, розкриваючи перед слухачем навіть найменші нюанси звучання треку.

Міцніше сталі
Останнім часом намітився прогрес у галузі створення легких та високоміцних аморфних металів. Так для виробництва корпусів навушників був використан новий матеріал - цирконієвий сплав, який має втричі більшу твердість і міцність на вигин у порівнянні з кращими зразками сталі. На відміну від звичайних металів аморфні сплави не формують кристалічну структуру, їхня атомна будова набагато однорідніша, що дозволяє отримувати у виробів з них виключно гладку, атласну поверхню надзвичайно стійку до подряпин та корозії.

Нові технології
Формування заготовки корпусу навушників відбувається за технологією об'ємного друку з металевого порошку, завдяки чому на виході можна отримати деталь практично будь-якої навіть дуже складної форми. І при цьому камери і канали, що формуються всередині корпусу навушників в результаті цього процесу, мають мінімально можливі припущення виготовлення і не вимагають додаткового фрезерування.

Надзвичайна міцність
Одним з факторів чому цирконієвий сплав був обраний для виробництва IE 600 - це його неймовірна міцність і стійкість до екстремальних умов, адже не дарма саме він використовується для захисту голівки бура марсохода NASA.

Головні особливості внутрішньоканальних навушників IE 600
  • високоміцний корпус із аморфного цирконію AMLOY-ZR01, надрукований на 3D-принтері в Німеччині;
  • нейтральне звучання з швидким та точним відгуком басу;
  • фірмові 7 мм динаміки TrueResponse;
  • виключно нейтральний звук завдяки подвійним резонаторним камерам D2CA;
  • позолочені роз'єми Fidelity (+) MMCX для надійного з'єднання;
  • два посилені параарамідом кабелі з роз'ємами 3,5 мм та 4,4 мм;
  • зручні у регульовані заушини та набір вушних адаптерів різних розмірів;
  • частотна характеристика: 4 Гц - 465 кГц;
  • коефіцієнт нелінійних спотворень THD (1 кГц, 94 дБ): 0,06%;
  • опір: 18 Ом.

Стати ближче до музики
Незалежно від того, наскільки сильно Вас вразив той чи інший музичний твір у IE 600, він звучатиме ще більш вражаюче! Ви не просто чутимете ноти, що виробляє музичний інструмент, перед вами розкриються всі нюанси гри на ньому - ледь вловиме дряпання смичка по струнах, слабкий шелест пальців, при зміні акордів на гітарі.

Нейтральне налаштування звучання додає інтимності у процес прослуховування музики, ніби наближаючи слухача до джерела звуку та залишаючи з ним наодинці. Звук стає більш живим і яскравим, але зберігає свою природну чистоту. Тим не менш, навіть в межах такого балансу IE 600 вдається реалізовувати швидкий і точний відгук і на низьких частотах.

Досягнення таких характеристик неможливе без використання 7-мм фірмових динаміків TrueResponse від Sennheiser, саме вони забезпечують IE 600 надширокий частотний діапазон відтворення за мінімального рівня спотворень.

Автоматизоване виробництво з ручним доведенням кожного екземпляра
Виробництво корпусу навушників з аморфного металу проходить виключно на заводах Sennheiser в Німеччині і включає як автоматизовані, так і ручні процеси.

Ідеальна форма
За допомогою лазера під керуванням комп'ютера спікається металевий порошок, утворюючи тонкий шар розплавленого матеріалу, який приварюється до вже остиглого шару під ним. Шар за шаром деталь набуває остаточної форми. Потім технік видаляє вручну будь-які артефакти, отримані в ході виробничого процесу доводячи її до ідеалу.

Точна обробка поверхні
Після ретельного очищення, піскоструминної обробки та полірування поверхні корпусу набуває свого остаточного зовнішнього вигляду. Унікальність матеріалу полягає в неймовірній міцності та стійкості до подряпин та корозії. Навіть постійне щоденне використання протягом кількох років не залишить на навушниках практично жодних слідів.

Інтерфейс під'єднання: 3.5мм / 4.4мм

Частотний діапазон, Гц: 4-46500

Колір: Срібло

Популярні товари
Click to order