Навушники Sony LinkBuds S WF-LS900 TWS ANC Hi-Res IPX4 White

Sony
WFLS900NW.CE7
6999,00
грн.
Завжди напоготові
LinkBuds S – ідеальний компаньйон на кожен день. Вони ультракомпактні та легкі, їх зручно носити протягом усього дня, підтримуючи зв'язок із людьми та оточенням. LinkBuds S автоматично перемикаються на режим навколишнього звуку або шумоподавлення для прослуховування без спотворень.
Стильні кольори
Виберіть вподобаний із трьох красивих матових кольорів для своїх навушників. Чохол буде такого ж кольору.
Кращий компаньйон протягом усього дня
Навушники LinkBuds S призначені для щоденного використання: у них комфортно, вони дозволяють чути навколишні звуки або придушують шуми. Крім того, вони підтримують адаптивне керування звуком та приголомшливу якість звуку для музики та дзвінків.
Залишайтесь на зв'язку зі світом
Компактність, мала вага, надійна і стійка посадка, а також інтелектуальні функції, які дозволяють залишатися на зв'язку та займатися справами протягом усього дня.
Комфорт весь день
Вага LinkBuds S становить приблизно 4,8 г, це найкомпактніші і найлегші у світі бездротові навушники з шумопоглинанням і звуком високої роздільної здатності. Це досягається за рахунок невеликого динаміка, а також поєднання Bluetooth Audio SoC (System on Chip) та якісного процесора шумоподавлення на одній мікросхемі. На 40% менше, ніж WF-1000XM4.
Зручна та надійна посадка
Ергономічний дизайн LinkBuds S ідеально відповідає формі людського вуха для більш надійної посадки. LinkBuds S розроблено з урахуванням великих даних про різні форми вух, зібраних з моменту випуску перших у світі навушників-вкладишів у 1982 році, а також аналізу чутливості. Завдяки цьому вдалося досягти ідеальної форми, яка підійде більшості людей.
Чіткі навколишні звуки та високоефективне шумозаглушення
Навушники поєднують у собі дві кращі якості: чіткий навколишній звук, характерний для продуктів Sony, коли потрібно чути те, що відбувається навколо, і високоефективне шумозаглушення, коли потрібно зосередитися. Залежно від зовнішніх умов та вашої діяльності LinkBuds S автоматично активують режим навколишнього звуку або шумозаглушення.
Коректування параметрів відтворення навколишнього звуку відповідно до ваших дій протягом дня
Адаптивне керування звуком – це інтелектуальна функція, яка визначає, де ви знаходитесь і що робите, а потім коригує характеристики навколишнього звуку, забезпечуючи ідеальне враження від прослуховування. Згодом функція починає розпізнавати місця, які ви часто відвідуєте, наприклад офіс або улюблене кафе, і підлаштовує звук під навколишнє оточення.
Нові враження від звуку для ігор з доповненою реальністю
Не обмежуйтеся музикою та викликами: нові технології сенсорного та просторового звучання в LinkBuds S створюють реалістичний звук в іграх з доповненою реальністю, таких як Ingress від Niantic.
Завдяки сенсорам та технології просторового звучання LinkBuds S під час гри в Ingress звук подається з різних напрямків залежно від дій у грі з відстеженням положення голови.
Найкраща мобільність завдяки технологіям
Компанії Sony та Microsoft спільно розробили технологію, яка допомагає людям краще орієнтуватися в навколишньому світі. LinkBuds S підтримують Microsoft Soundscape. Унікальна інтеграція забезпечує взаємодія зі звуками в тривимірному просторі, а вбудовані датчики дозволяють використовувати навушники в режимі hands-free.
Виразливий і об'ємний звук
Будьте завжди на зв'язку і слухайте улюблений контент. Отримайте надзвичайно чітку якість звуку під час дзвінків без стороннього шуму та слухайте музику без спотворень.
Неперевершена якість Sony у бездротових навушниках
Завдяки технології точного розпізнавання голосу, що управляє зовнішніми та внутрішніми мікрофонами, а також кращій обробці аудіосигналу вас буде чітко чутно, навіть у шумних Умовах. Наш алгоритм придушення шуму розроблено за допомогою машинного навчання на БАЗІ ІІ. Ми використовували більше 500 мільйонів зразків голосу для придушення зовнішнього шуму та розпізнавання голосу.
Об'ємне та реалістичне звучання
Компактність LinkBuds S досягається за рахунок 5-міліметрового динаміка з високоеластичним дифузором. Незважаючи на малі розміри, він відтворює потужні баси та чисті вокальні партії. Насичений середньочастотний звук забезпечує чітке відтворення голосу. У навушниках LinkBuds S з покращеним шумозаглушенням відволікти вас від прослуховування практично неможливо.
Насолоджуйтесь аудіо високої роздільної здатності без проводів
LinkBuds (розмір S) підтримують звук High-Resolution Audio Wireless завдяки LDAC – нашій технології кодування аудіо. Технологія LDAC дозволяє передавати втричі більше даних, ніж традиційне бездротове рішення Bluetooth. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися звуком High-Resolution Audio у бездоганній якості, максимально наближеній до якості звучання при дротовому з'єднанні.
Відтворення файлів зі стислими даними
Технологія DSEE Extreme за допомогою Edge-AI підвищує роздільну здатність стиснутих музичних файлів у реальному часі. Вона розпізнає музичні інструменти, жанри та елементи композиції, а також відновлює у високому діапазоні деталі, втрачені під час стиснення.
Підключення та керування без турбот
Наші інтелектуальні функції дозволяють насолоджуватися розвагами протягом усього дня.
Говоріть і слухайте тільки навколишній звук
Функція Speak-to-Chat автоматично зупиняє музику, коли ви починаєте говорити, щоб ви могли чути співрозмовника та оточення. Це дуже зручно, якщо ви не хочете знімати навушники або ваші руки зайняті. Як тільки ви закінчите розмову, музика знову гратиме.
Швидка пауза. Швидке відтворення
Датчик наближення визначає, коли ви носите один або обидва навушники, тому просто вийміть навушники з вух, і музика зупиниться.
Керування за допомогою голосу
Керуйте навушниками в режимі hands-free: скажіть Hey Google або Alexa, щоб активувався помічник, який допоможе слухати музику, зв'язуватися з друзями, отримувати повідомлення, створювати нагадування та інше. ЗА допомогою голосу навіть можна керувати, наприклад, шумопоглинанням, працювати з Microsoft Outlook, а також приєднуватися до Microsoft Teams через Google Assistant або Siri.
Швидкий доступ до улюбленої музики та аудіопросторів
Завдяки функції швидкого доступу цих бездротових навушників-вкладишів відтворення музики в програмі Spotify або персоналізованих аудіопросторах Endel можна відновити лише кількома дотиками, не використовуючи смартфон.
Управління всіма функціями з допомогою торкання
LinkBuds S підтримують сенсорне керування: торкання лівого навушника активує режим навколишнього звуку замість шумозаглушення, торкання і утримання – «Швидка увага», а подвійний торкання правого навушника – наступний трек.
Находьте навушники за допомогою технології Fast Pair
Підтримка «Швидкого підключення» від Google. ЗА допомогою тонового сигналу вона дозволяє легко знайти навушники або визначити їхнє останнє місцезнаходження через програму Find My Device від Google, встановлену на смартфоні.
Просте підключення до комп'ютера
Функція Swift Pair дозволяє швидко і легко підключати навушники до ноутбука, настільного ПК або планшета з Windows 10 або 11. При цьому на пристроях, що знаходяться з такими версіями цієї операційної системи відображаються підказки по підключення.
Стандарт аудіо Bluetooth наступного покоління
Ці навушники підтримують LE Audio – стандарт аудіо Bluetooth наступного покоління, що забезпечує наднизьку затримку, що є ідеальним рішенням для ігор.
Більш стабільний сигнал Bluetooth
Щоб забезпечити низьку затримку та високу якість навіть за умови інших перешкод, сигнал Bluetooth передається на обидва навушники одночасно. Продуктивний процесор V1 дозволяє передавати бездротовий звук без затримок.
Турбота про довкілля
Навушники LinkBuds S не тільки стильні, але й екологічні.
Перероблені пластикові матеріали
При виробництві LinkBuds S використовуються перероблені пластикові матеріали з автомобільних деталей.
Відсутність пластику в індивідуальній упаковці
Пакувальні матеріали для LinkBuds S не містять пластику, що відображає прагнення компанії Sony знизити вплив своїх продуктів на навколишнє середовище.
Надійність в різних умовах
Використовувати навушники можна за будь-яких умов завдяки водонепроникності за стандартом IPX4 та акумулятором, заряду якого вистачить на цілий день.
Водостійкі навушники для щоденного використання
Танцюйте попри все, адже ці навушники від Sony з класом водостійкості IPX4 не бояться ні бризок, ні поту.
Тривале прослуховування, швидка зарядка
Насолоджуйтесь весь день музикою без підзарядки: 6 годин роботи забезпечують самі навушники і 14 – чохол для зарядки. Це цілих 20 годин програвання після того, як ви вийшли з дому. Поспішайте? Усього 5 хвилин швидкого заряджання забезпечать до 60 хвилин прослуховування, а програма Sony | Headphones Connect повідомить вас, коли заряд чохла опуститься нижче 30%.
Компактний чохол під колір навушників
Стильний округлий дизайн зарядного чохла відповідного кольору – ідеальне доповнення до LinkBuds S, яке зручно носити в руці чи кишені.
Комплект поставки
Відкривши упаковку LinkBuds S, ви виявите вкладиші 4 розмірів, які підійдуть для різних форм вух, та зарядний кабель USB-C.

Популярні товари
Click to order