Бездротові навушники. JBL JR 460 NC

JBL
JBLJR460NCBLU
2599,00
грн.

Повнорозмірні бездротові дитячі навушники з шумозаглушенням

Навчайтеся, грайте та досліджуйте світ із технологією JBL Safe Sound без стороннього шуму

 

JBL Safe Sound без шуму.

Дорогою до школи або під час навчання вдома вашій дитині гарантовано чудове звучання JBL Safe Sound. Зручні та прості у використанні дитячі навушники, створені спеціально для дітей. Навчайтеся, грайте та вивчайте світ безпечно у навушниках із гучністю звуку менше 85 дБ, створених з матеріалів, які не зашкодять вашій дитині.

 

JBL Safe Sound

У якісного звуку немає віку, але безпека дітей завжди є пріоритетом. Завдяки максимальній гучності нижче 85 дБ, діти можуть насолоджуватися якісним звуком JBL абсолютно безпечно.

 

Активне шумозаглушення

Вимкніть шум та відволікаючі фактори завдяки функції активного шумоподавлення. Ваші діти можуть зосередитися на музиці, улюбленому шоу або онлайн-навчання.

 

Використовуйте для спілкування вбудований мікрофон

Допоможіть дітям залишатися на зв'язку зі світом за допомогою вбудованого мікрофона. Вони можуть легко спілкуватися з друзями та сім'єю у вільний час або з вчителями під час навчання.

 

Заряду акумулятора вистачає на 20 годин, і він швидко заряджається

JBL Jr460NC - це до 20 годин відтворення (і 30 годин з вимкненою функцією ANC) та веселого проведення часу. Зарядка займає всього дві години, тому дуже скоро можна продовжувати веселитися далі.

 

Просте керування спеціально для дітей

Завдяки дуже простим та зручним у використанні елементам управління ваші діти можуть все робити самі. Навушники виготовлені із безпечних для дітей матеріалів, спеціально для вух та голови дитини і не так швидко ламаються.

 

 Знімний аудіокабель та багатоточкове підключення

Підключайтеся до мережі та грайте або використовуйте навушники без дротів. Аудіокабель, що знімається, дає свободу вибору і задоволення від прослуховування в будь-який час і в будь-якому місці. Багатоточкове підключення дозволяє швидко перемикатися з одного пристрою Bluetooth на інший.

 

Швидке сполучення Google

Завдяки швидкому пару через Google навушники JBL Jr460NC відразу ж підключаються до вашого пристрою на Android. Ви також можете об'єднати кілька пристроїв, натиснувши на екран пристрою.

Вага: 200 г

Популярні товари
Click to order