Yamaha EP-E70A White

Yamaha
VDM7190
7599,00
грн.
10500,00
грн.
Навушники, які адаптуються під тебе і твоє оточення
Завдяки унікальним і ексклюзивним технологіям Yamaha створили єдині навушники, які дійсно підлаштовуються під тебе і адаптуються під навколишнє тебе оточення.

Налаштовані для тебе
Уяви собі навушники, які в режимі реального часу адаптуються і підлаштовуються під форму вуха, манеру носіння і навколишнє оточення, забезпечуючи оптимальну якість звучання, де б ти не знаходився! З Yamaha EP-E70A це все стало реальним.
Розміри і форма голови і вушних раковин кожної людини унікальні і індивідуальні, так само як і акустика і фонове оточення місць в яких ми знаходимося - і все це помітно впливає на сприйняття звучання навушників.
Технологія Listening Optimizer (оптимізатор прослуховування) використовує вбудовані мікрофони для постійного вимірювання (кожні 20 секунд) і просунутої обробки безлічі факторів, таких як герметичність посадки навушника і витік повітря. Відтворення оптимізується в режимі реального часу для корекції різниці між джерелом сигналу і реальними умовами прослуховування, передаючи звучання індивідуально відбудоване для слухача.

Вирізати шум, а не музику!
Унікальна технологія шумозаглушення від Yamaha аналізує і видаляє фоновий шум, зберігаючи при цьому музичний сигнал чистим і недоторканим. Багато хто не любить активні системи шумозаглушення через втрати низьких частот під час відтворення музики. Система Advanced ANC використовує новий підхід, пригнічуючи фонові шуми без обробки музичного сигналу.
Використовуючи вбудовані мікрофони і новий, унікальний алгоритм роботи, розроблений компанією Yamaha, навушники обробляють фоновий шум і музичний сигнал окремо і незалежно один від одного. Все починається з аналізу шуму, уловленого мікрофонами і точним підрахунком того, що саме має бути видалено з музичного сигналу, щоб стерти тільки шум. Це означає, що не виробляється зайвого впливу на музичний сигнал, щоб зберегти чистоту і все багатство звучання твоєї улюбленої музики.

Чіткість, а не гучність звучання
Можливість почути повний спектр звучання, від високих до низьких частот, навіть на малих рівнях гучності, дозволяє тобі стати ближче до ваших улюблених виконавців без необхідності піднімати гучність на плеєрі.

Прослуховування на невеликій гучності в звичайних навушниках йде рука об руку з явною втратою певних частотних діапазонів, що часто змушує слухача збільшувати гучність до рівня, який може негативно вплинути на слух.
Система Listening Optimizer вирішує цю проблему, інтелектуально регулюючи частотний баланс сигналу, зберігаючи повний спектр звучання, щоб ти міг почути кожну ноту навіть на малій гучності. Постійне сканування музичного сигналу і фонового шуму і просунутий функціонал обробки в моделі EP-E70A дозволяють автоматично налаштовувати звучання, щоб ти отримав ідеальний тембральний баланс на будь-якому рівні гучності.

Технологія Ambient Sound
Прослуховування в навушниках - це відмінний спосіб відгородитися від навколишнього світу і повністю зануритися в музику. Проте, таке блокування також означає небезпеку пропустити важливі і критичні звуки, такі як сирена швидкої допомоги, автомобільний сигнал або оголошення системи оповіщення. Ці звуки можуть бути необхідні, щоб уникнути неприємних інцидентів, небезпечних ситуацій або для того, щоб вчасно встигнути на поїзд. Режим Ambient Sound використовує вбудовані мікрофони, щоб вловити зовнішні звуки і делікатно помістити їх на задній план звучала музики, щоб ти залишався в курсі того, що відбувається.

Фірмовий додаток
Додаток Yamaha Headphones Controller дає тобі повний контроль над кожним параметром навушників. Це більше ніж просто музика - це твої навушники і твоє звучання!

Підтримка голосового управління
Навушники Yamaha EP-E70A підтримують функцію активації віртуального помічника, такого як Siri® або Google Assistant. Від базових можливостей прослуховування музики і до отримання інформації про пісню, свіжих новин та управління підключеним пристроєм - все це ти можеш зробити за допомогою голосового управління. І звичайно ж ти можеш використовувати EP-E30A в якості бездротової гарнітури для дзвінків.

Вистачить на весь день!
Yamaha EP-E30A створені для того, щоб звучати весь день - оптимізоване енергоспоживання і потужний акумулятор забезпечують до 18 годин роботи, навіть при включеній системі шумозаглушення, а для повного заряду досить 2,5 годин.

Можливість проводового підключення
Сіла батарея або потрібно підключитися до джерела аудіосигналу без Bluetooth? Просто візьми комплектний аудіокабель і використовуй EP-E70A як звичайні дротяні навушники.

Частотний діапазон, Гц: 20-20000

Колір: Білий

Вага: 30 г

Популярні товари
Click to order