Бездротова гарнітура JBL QUANTUM 610 Black

JBL
JBLQUANTUM610BLK
5499,00
грн.

Живіть грою з JBL QuantumSURROUND™ та DTS

Пориньте з головою в гру. Пориньте у грандіозну атмосферу та насолоджуйтесь звуком з будь-якого ракурсу – і все це завдяки JBL QuantumSURROUND*. Також оснащується гарнітурою DTS: X v2.0. Доступно лише на ПК.

* Доступно лише для ПК з підключенням USB через JBL QuantumENGINE.

 

Будьте в гущі ігрових подій із технологією JBL QuantumSOUND Signature

Кожна хвилина гри захоплює: від повільного підкрадання до ворога до величезного вибуху. Завдяки 50-міліметровим випромінювачам з JBL QuantumSOUND SIGNATURE ви завжди матимете перевагу.

 

Гра протягом дня з бездротовим з'єднанням 2,4 ГГц без втрат

Вам точно не захочеться залишитися без звуку. Бездротове з'єднання 2,4 ГГц ігрового класу без втрат гарантує повну свободу і в кріслі, і під час переміщення по кімнаті. * Сумісність без проводів з ПК, PlayStation (PS5 і PS4) та Nintendo Switch (тільки з док-станцією).

** Дротове підключення до ПК, PlayStation (PS5 та PS4), Xbox (Series X | S та One) та Nintendo (Switch та Switch Lite), мобільними пристроями, Mac та VR.

 

Грайте та заряджайте одночасно

Грайте інтенсивніше та довше. Підключіть USB-кабель для необмеженої кількості ігрових сеансів або отримайте більше 40 годин роботи від акумулятора без дротів. Не треба більше «ставити» веселощі на паузу.

 

Відкидний мікрофон із функцією виділення голосу

Ваш голос звучатиме голосно та чітко у найважливіші моменти завдяки спрямованому мікрофону. А з функцією автоматичного увімкнення/вимкнення та відключення звуку можна швидко вимкнутись, коли потрібно відійти у справах.

 

Легка та міцна конструкція

Чи запланували марафонську гру? Легкий та міцний обруч та обтягнуті шкірою амбушюри з піноматеріалу з ефектом пам'яті забезпечать комфорт навіть у найнапруженіші моменти.

 

Регулювання балансу «гра-чат»

Бездротова гарнітура JBL Quantum 610 сертифікована на відповідність стандарту DISCORD та сумісна з іншими чат-службами, такими як Skype, Zoom, Twitch та TeamSpeak, щоб засудити стратегію або просто поговорити з друзями.

 

Сумісність із JBL QuantumENGINE

Точне налаштування звуку. Використовуйте програмний пакет для ПК, щоб налаштувати всі звукові ефекти та RGB-ефекти, включаючи QuantumSURROUND, еквалазер, місцевий ефект, налаштування мікрофона та багато іншого.

 

Оптимізована для ПК, сумісна з різними платформами

Бездротова гарнітура JBL Quantum 610 сумісна через бездротове з'єднання 2,4 ГГц з ПК, PS (PS5 та PS4) та Nintendo Switch (тільки з док-станцією). При використанні аудіороз'єму 3,5 мм сумісна з ПК, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, мобільними пристроями, Mac і VR. Функції JBL QuantumENGINE (JBL QuantumSURROUND, RGB, EQ, мікрофон тощо) доступні лише на ПК. Перевір сумісність у посібнику з підключення.

Вага: 357 г

Популярні товари
Click to order