Бездротові навушники Sennheiser CX Plus SE True Wireless

SENNHEISER
509247
7559,00
грн.
CX Plus SE True Wireless
Унікальне дизайнерське рішення
Представляємо CX Plus SE True Wireless - у спеціальному дизайнерському виконанні. Накладки на сенсорних поверхнях з полірованого матового алюмінію, надають навушникам яскравий і унікальний зовнішній вигляд.

Це дійсно дуже класні й функціональні бездротові навушники, тому слухати у них музику - справжнє задоволення. І це не просто слова. Система активного шумопригнічення надійно блокує шум оточення. Функція Transparent Hearing завжди допоможе добре розчути все й усіх навколо просто у CX Plus True Wireless - знімати їх для цього не потрібно. А завдяки дуже зручній ергономічній конструкції та інтуїтивно зрозумілому сенсорному управлінню у цих навушниках завжди однаково комфортно. І автономність відмінна! З підзарядкою від батареї кейса Sennheiser CX Plus SE True Wireless автономно працюють до 24 годин. Тобто, впродовж цілого дня (й навіть не одного) вони дарують вам кристально чистий і добре деталізований звук з глибокими насиченими басами. Втім, звук у них завжди можна налаштувати на свій смак, теж швидко й просто.


Лише довершений звук!
Першокласне звучання
Слухайте улюблену музику зі справжнім задоволенням вдома, на роботі чи у транспорті. Фірмові перетворювачі TrueResponse надають вам можливість зануритися у вишукану атмосферу напрочуд якісного живого звуку, де завгодно і коли завгодно.
Без шуму й перешкод
Система активного шумопригнічення у поєднанні з ефективною пасивною шумоізоляцією надійно блокують шумовий фон, забезпечують максимальний рівень деталізації музики й високу виразність звучання мовлення та допомагають не відволікатися на галасливе оточення.
Щоб нічого не згаяти
З Transparent Hearing ви повністю контролюєте своє оточення, у будь-який момент можете легко послухати все, що відбувається навколо, і вільно спілкуватися з людьми, котрі перебувають поруч, не виймаючи щоразу навушники з вух.

Лише максимальний комфорт!
Зручно і надійно
Вони вам точно підходять. Завдяки компактній ергономічній конструкції та чотирьом (4) парам м'яких насадок-амбушюр навушники забезпечують оптимальний комфорт і завжди надійно тримаються у вухах.
Управління простіше нікуди
Функції плеєра, телефон, голосовий помічник Siri чи Google Асистент - все під повним контролем і завжди поруч, а точніше - на відстані одного дотику до сенсорної панелі навушника.
Заряд на цілий день
І навіть довше! 8 годин в активному режимі, і ще 16 - з підзарядкою від батареї кейса. А значить, слухати музику і не згадувати про зарядний пристрій можна практично добу.

Лише найкраще!
Баси ще крутіші
Пресет Bass Boost, що створений спеціально для поціновувачів інтенсивних і виразних низьких, вмикається і налаштовується просто у додатку Smart Control.
Волога - не завада
Ці навушники надійно захищені від бризок, вологи та поту. А отже їх можна носити не тільки у спортзалі, а навіть під дощем. Захист від вологи IPX4

Додаток Smart Control
Слухайте те, що хочеться чути
Взагалі відключитися від оточення або залишити трохи зовнішнього фону? Без проблем! З АШП і функцією Transparent Hearing об'єм зовнішніх звуків ви контролюєте повністю.
Зробіть звук ще кращим
Меню просте й інтуїтивно зрозуміле, а еквалайзер значно спрощує процес тонкого налаштування звуку.
Коли басів замало
З Bass Boost завжди можна швидко та якісно "підняти" виразність і насиченість низьких частот у будь-якій музичній композиції.
Управління теж налаштовується
Ви просто створюєте зручну для себе схему дистанційного керування основними функціями плеєра, телефону й активації голосового помічника.
Доступність
Sennheiser Smart Control - це безкоштовний додаток для мобільних пристроїв з операційними системами iOS та Android. Наразі програма підтримує 8 мов: німецьку, англійську, французьку, іспанську, російську, корейську, японську та китайську (мандарин).

Інтерфейс під'єднання: бездротові

Частотний діапазон, Гц: 5-21000

Колір: Чорний

Популярні товари
Click to order