Навушники Denon AH-D5200 Wood

Denon
DNAHD5200WD
22620,00
грн.

Denon AH-D5200 – аудіофільські повнорозмірні навушники преміум-класу, що поєднують вишуканий дизайн, зразкову збірку та чудове звучання. Сертифіковані за стандартом Hi-Res Audio.

У ролі основного матеріалу виготовлення каркасу пристрою виступив благородний алюміній, доповнений чашками деревини зебрано (зовнішня сторона). Варто відзначити високе значення міцності конструкції, внаслідок чого продукт слугуватиме власнику тривалий період часу. Порадували і м'які, приємні на дотик амбушюри з екошкіри та якісного пінного наповнювача, що забезпечують тактильні відчуття від прослуховування навушників. Крім того, згаданий матеріал використовується і для обробки дуги оголов'я, що природно також послужило аргументом набуття AH-D5200 додаткового естетизму. Що стосується застосовуваного кабелю, даний очікувано отримав знімний, симетричний тип з'єднання з чашами, міцне тканинне обплетення і прямий 3,5-мм конектор з металевою гільзою.

За передачу акустичних коливань Denon AH-D5200 відповідає пара запатентованих 50 мм динамічних випромінювачів FreeEdge. Вибрані широкосмугові драйвери (поряд з просунутою демпфуючими елементами) демонструють виразне звучання з наднизьким рівнем КНІ, належним злиттям і належною динамікою. Щодо звукового почерку AH-D5200, відзначаємо пофарбовану модель даного, що має делікатно підкреслений відрізок СЧ у поєднанні з приборканим басом і яскравим ВЧ-діапазоном. Сам бас, до речі, відіграється текстурно, інформативно та енергійно; СЧ звучать експресивно та детально, тоді як високі частоти подаються дзвінко, мелодійно та тілесно, без вираженої різкості та нав'язливості. Уявна сцена (в свою чергу) вийшла досить широкою, дещо програючи басовим конкурентам у побудові сценічного простору вглиб.

Крім головної складової, у масивній картонній упаковці покупець виявить згаданий раніше 3-м кабель, м'який чохол зі шкірозамінника для дбайливого зберігання та перенесення пристрою, а також перехідник з 3,5 міні на 6,3-мм аудіоджек.

Denon AH-D5200 – аудіофільське рішення, яке стало нетривіальним зразком симбіозу ефектної лаконічної зовнішності та вражаючого музичного звучання. Органічний варіант для комфортного сприйняття Hi-Res аудіо у затишних домашніх умовах.

Тип підключення: Провідні

Чутливість, дБ: 5-40000

Матеріал: Метал, дерево

Популярні товари
Click to order