Навушники Audio-Technica ATH-M50xBT2 Black

Audio-Technica
ATH-M50xBT2
10999,00
грн.
ATH-M50xBT2 - бездротові накладні навушники серії M. Обладнані драйверами з великою апертурою 45 мм і мають бездротову конструкцію, тому ви будете насолоджуватись таким же звучанням, як і в студійних навушниках A. В даній моделі навушників покращене уловлювання голосу для кращої якості зв'язку, оновлене з'єднання USB-C та режим багатоточкового сполучення.

Насолоджуйтесь музикою, незалежно від того, де ви знаходитесь, або що хочете відтворити в цих навушниках. Робочі питання, чи ви в дорозі, або просто отримуєте задоволення від улюбленої музики.

В навушниках ATH-M50xBT2 підвищена якість дзвінків. Вони відтворюють кришталево чисті телефонні дзвінки та надійний зв'язок із вбудованим голосовим помічником Amazon Alexa. Все це завдяки подвійним мікрофонам та спеціальній технології формування променя.

Ще однією важливою характеристикою цієї моделі є те, що ви отримуєте до 50 годин безперервної роботи при повній зарядці та до 3 годин використання при 10-хвилинній швидкій зарядці через з'єднання USB - C. Це робить навушники одними з найдовговічніших безпровідних доступних навушників. А функція багатоточкового сполучення дає вам можливість залишатися підключеними до двох облаштувань Bluetooth одночасно. Це спрощує перемикання між завданнями.

Схема бічного тону покращує розмови, що дозволяє вам чути свій голос у навушниках під час здійснення дзвінків на більшості смартфонів. Мікрофон можна вимкнути простим натисканням кнопки.

Також кнопки, вбудовані в навушник, забезпечують легке керування гучністю/вимкненням звуку, музикою та дзвінками, надають вам доступ до голосового помічника (вбудований Amazon Alexa, Google Assistant, Siri).

Якщо у вас виникне така необхідність, модель включає кабель 1,2 м (3,9 дюйми) для додаткового проводового підключення.

Конструкція навушників ATH-M50xBT2 закриває вухо, що є перевагою для чудової звукоізоляції в шумній обстановці. Матеріал, з якого зроблені амбушюри та оголів’я, професійного рівня. Створені для довговічності та вашого комфорту.
Популярні товари
Click to order