Навушники SENNHEISER IE 900

SENNHEISER
508949
62959,00
грн.
"На етапі розробки IE 900 особлива увага з самого початку приділялася дотриманню високих вимог нашої компанії щодо уважного ставлення до деталей і ретельного опрацювання кожної. Це був виклик, який ми прийняли. І в результаті напруженої роботи були створені фактично нові, еталонні за якістю конструкції та рівнем технологічної досконалості внутрішньоканальні навушники, які сповна відповідають навіть найамбітнішим вимогам", - прокоментував випуск новинки Гріт Бонін, інженер-розробник відділу акустики компанії Sennheiser.

Точність, що захоплює
Забудьте назавжди про все те, що раніше заважало вам по-справжньому насолоджуватися чудовою музикою. Жодні інші навушники не здатні зв'язати вас із нею настільки глибоко, як ваші нові IE 900. Стараннями спеціалістів німецького заводу Sennheiser з їх невгамовною пристрастю до високоякісного звуку відтепер Ви маєте можливість скільки завгодно слухати й чути улюблені композиції, не втрачаючи жодного, навіть найменшого нюансу звучання. У IE 900 кожен елемент конструкції - від удосконалених 7-міліметрових перетворювачів і до акустичних камер X3R, виконаних методом прецизійного фрезерування прямо в алюмінієвих корпусах навушників - працює на те, щоб ви слухали лише максимально чистий і природний звук.

Sennheiser IE 900 - і більше ніяких компромісів
Високоякісні аудіозаписи - це твори мистецтва. Вони - як дорогоцінна картина, переміщати котру слід якомога дбайливіше, щоб нічим їй не зашкодити. А IE 900 розкривають справжній потенціал будь-якого аудіозапису. І якщо він є справжнім шедевром, то у нових IE 900 ви це обов'язково почуєте. Жодного, навіть найменшого шипіння на високих - кристально прозорий звук просто іскриться чіткістю. Низькі звучать чисто й потужно, зберігаючи при цьому повну виразність у діапазоні середніх.

Плюс до цього, IE 900 мають дивовижну здатність якимось незбагненним чином не полишати без уваги навіть зовсім здавалося б дрібні нюанси звучання, й разом з тим самі навушники залишаються завжди теплими й комфортними, навіть коли музику у них слухати дуже довго.

Звичайно, все це не просто так. Все це - безпосередній результат напруженої роботи великого колективу досвідчених інженерів, котрі по-справжньому захоплені своєю справою. Взяти, приміром, фірмовий 7-міліметровий перетворювач Sennheiser. Його конструкція була особливим чином вдосконалена спеціально для моделі IE 900. Таким же чином для цих навушників була створена абсолютно нова звукопоглинальна система X3R, всі три камери котрої разом з акустичним вихором вифрезеровані прямо у жорсткому алюмінієвому корпусі навушника. Ось ці та ще безліч інших інноваційних рішень, утворюючи єдине ціле, забезпечують однозначно чисте й добре збалансоване звучання. Тому, коли ви маєте IE 900, то про колишні компроміси можете забути назавжди.

Звук у всіх його нюансах
Коли ми слухаємо якісну музику і намагаємося вловити найтонші деталі її звучання, то для цього інколи докладаємо вельми серйозних зусиль. Адже правильно розчути й зрозуміти не лише творчий задум автора, а й усю музичну структуру запису, створеного у студії чи у концертному залі - це окреме задоволення. Авжеж, тільки за умови, що відтворюча апаратура відповідного рівня. Як нові Sennheiser IE 900. Екстраширокосмуговий драйвер цих навушників, що спроєктований і виготовляється виключно на німецькому заводі компанії, гарантує абсолютну природність звучання. Надзвичайна точність перехідної характеристики забезпечується унікальним поєднанням матеріалів діафрагми та внутрішньої її здатності до прискореного згасання. Простіше кажучи, IE 900 припиняють звучання миттєво, тільки-но припиняється сигнал.

Ось чому у цих навушниках навіть старі й давно знайомі композиції ви слухаєте, ніби вперше, знову й знову відкриваючи для себе нові, раніше невідомі деталі звучання. Адже вкрай важливо не лише слухати, а й чути, чи не так? А ваші нові IE 900 дають вам можливість саме почути. Абсолютно все! З граничною чіткістю! І з найдрібнішими нюансами! Тональність звучання кожного окремого інструменту, характерна манера виконання кожного музиканта і навіть акустика приміщення в IE 900 не просто чутні, вони ніби оживають, набуваючи своїх неповторних природних образів. А отже, ви вже не слухаєте музику "по верху", а повністю занурюючись у живу атмосферу звучання і всі його складні переходи, сповна чуєте, відчуваєте й немов би бачите те, що називають звуковою сценою композиції.

Точний звук, що підходить просто ідеально
Професійні музиканти, як відомо, давно працюють у навушниках систем персонального моніторингу. Найчастіше це не просто високоякісні моделі, а їх ще й роблять за спеціальним замовленням, щоб кожен навушник ідеально відповідав індивідуальній анатомії вушних каналів свого користувача. Однак у Sennheiser впевнені, що можливість з комфортом слухати бездоганний живий звук не має більше залишатися привілеєм виключно музикантів зі світовим ім'ям. Тим більше що фахівці компанії точно знають і вміють зробити так, щоб IE 900 сиділи у вухах так само зручно й надійно, як найкращі кастомні внутрішньоканальні моніторні навушники професійного рівня.

Інтерфейс під'єднання: 2.5мм / 3.5мм / 4.4мм

Частотний діапазон, Гц: 5-48000

Колір: Срібло

Популярні товари
Click to order