Бездротові навушники Yamaha TW-E3A Purple

Yamaha
VDG9760
3192,00
грн.
Твоя бездротова свобода.
Компактні бездротові навушники TW-E3A отримали фірмову функцію Yamaha Listening Care, захист від вологи і змінні ергономічні насадки для максимально комфортного використання і відмінного звучання навіть при самому активному ритмі життя.

Чіткість, а не гучність звучання.
Можливість почути повний спектр звучання, від високих до низьких частот, навіть на малих рівнях гучності, дозволяє тобі стати ближче до ваших улюблених виконавців без необхідності піднімати гучність на плеєрі.
Прослуховування на невеликій гучності в звичайних навушниках йде рука об руку з явною втратою певних частотних діапазонів, що часто змушує слухача збільшувати гучність до рівня, який може негативно вплинути на слух.
Система Listening Optimizer вирішує цю проблему, інтелектуально регулюючи частотний баланс сигналу, зберігаючи повний спектр звучання, щоб ти міг почути кожну ноту навіть на малій гучності.

Захист від води.
Yamaha TW-E3A мають рейтинг вологозахисту IPX5, так що дощ або піт не зашкодять твої навушники, що робить їх чудовим вибором для занять спортом і подорожей.

Вистачить на весь день!
Незважаючи на компактність, Yamaha TW-E3A створені для того, щоб звучати весь день - вбудований акумулятор забезпечує до 6 годин роботи, а комплектний фірмовий кейс дає можливість зарядити їх ще 3 рази, гарантуючи 24 години безперервного прослуховування музики.

Фірмовий додаток.
Додаток Yamaha Headphones Controller дає тобі повний контроль над кожним параметром навушників. Це більше ніж просто музика - це твої навушники і твоє звучання!

Підтримка голосового управління.
Навушники Yamaha TW-E3A підтримують функцію активації віртуального помічника, такого як Siri® або Google Assistant. Від базових можливостей прослуховування музики і до отримання інформації про пісню, свіжих новин та управління підключеним пристроєм - все це ти можеш зробити за допомогою голосового управління. І звичайно ж ти можеш використовувати TW-E3A в якості бездротової гарнітури для дзвінків.

Частотний діапазон, Гц: 20-20000

Колір: Рожевий

Вага: 6,24 г кожен

Популярні товари
Click to order