Навушники внутрішнього типу Yamaha TW-E5B Black

Yamaha
VFA5900
5092,00
грн.
Компактні бездротові навушники TW-E5B отримали фірмову функцію Yamaha Listening Care, захист від вологи і змінні ергономічні насадки для максимально комфортного використання і відмінного звучання навіть при самому активному ритмі життя.

Чіткість, а не гучність звучання
Можливість почути повний спектр звучання, від високих до низьких частот, навіть на малих рівнях гучності, дозволяє тобі стати ближче до ваших улюблених виконавців без необхідності піднімати гучність на плеєрі.
Прослуховування на невеликій гучності в звичайних навушниках йде рука об руку з явною втратою певних частотних діапазонів, що часто змушує слухача збільшувати гучність до рівня, який може негативно вплинути на слух.
Система Listening Optimizer вирішує цю проблему, інтелектуально регулюючи частотний баланс сигналу, зберігаючи повний спектр звучання, щоб ти міг почути кожну ноту навіть на малій гучності.

Захист від води
Yamaha TW-E5B мають рейтинг вологозахисту IPX5, так що дощ або піт не зашкодять твої навушники, що робить їх чудовим вибором для занять спортом і подорожей.

Вистачить на весь день!
Незважаючи на компактність, Yamaha TW-E5B створені для того, щоб звучати весь день - вбудований акумулятор забезпечує до 8.5 годин роботи, а комплектний фірмовий кейс дає можливість зарядити їх ще 3 рази, гарантуючи 24 години безперервного прослуховування музики.

фірмовий додаток
Додаток Yamaha Headphones Controller дає тобі повний контроль над кожним параметром навушників. Це більше ніж просто музика - це твої навушники і твоє звучання!

Підтримка голосового управління
Навушники Yamaha TW-E5B підтримують функцію активації віртуального помічника, такого як Siri® або Google Assistant. Від базових можливостей прослуховування музики і до отримання інформації про пісню, свіжих новин та управління підключеним пристроєм - все це ти можеш зробити за допомогою голосового управління. І звичайно ж ти можеш використовувати TW-E5B в якості бездротової гарнітури для дзвінків.

Особливості:
  • Навушники бездротові TWS
  • Bluetooth v5.2 (A2DP, AVRCP, HFP, HSP)
  • Підтримка кодеків: SBC, AAC, Qualcomm® aptX ™
  • вбудований мікрофон
  • Час роботи від вбудованого акумулятора 8.5 годин + 3 повних заряду від комплектного кейса
  • Час до повного заряду 1.5 години
  • Динамічні випромінювачі з 7мм діафрагмою
  • Фірмова технологія Listening Care
  • Підтримка голосового управління і асистентів Siri® або Google Assistant
  • Фірмовий додаток Headphones Controller
Популярні товари
Click to order