Навушники Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren edition

Klipsch
1069154
14288,00
грн.
Бездротові спортивні навушники Klipsch T5 II True Wireless створені для найсуворіших і гучних умов на планеті. Розроблено для забезпечення максимальної продуктивності і надійності. Виготовлені з високоякісних матеріалів і передових технологій. Створено спільно з McLaren.

Навушники Klipsch T5 II True Wireless Sport відрізняються високою міцністю, чудовим комфортом і першокласним з'єднанням Bluetooth. Ці навушники не підведуть - незважаючи ні на що.

Спортивні навушники T5 II True Wireless Sport поєднують в собі легендарні акустичні характеристики, які ви очікуєте від Klipsch. Незважаючи на свою мініатюрність, ці розроблені з нуля динамічні драйвери навушників володіють вражаючими технічними характеристиками, поєднуючи в собі високу вихідну потужність, нейтральний звук і глибокий бас. Для підвищення чіткості відтворення і поліпшення якості звучання у всьому діапазоні частот в динаміках T5 другого покоління використовується новітня надтонка мембрана.

Міцний, пилозахисний і водонепроникний футляр не тільки заряджає ваші навушники, але і захищає їх в проміжках між експлуатацією. Вбудована багаторазова система видалення вологи зберігає сухий і чистий стан ваших навушників. Для забезпечення повного захисту футляр можна заряджати за допомогою будь-якої бездротового зарядного майданчика. (Бездротовий зарядний майданчик в комплекті)

Слухайте своє оточення одним натисканням кнопки для проходження зовнішнього шуму. У цьому режимі ви чуєте звуки зовнішнього світу - щоб ви були в курсі, що відбувається навколо вас.

Чотири спрямованих мікрофона з функцією відмінного голосового чату автоматично підвищують чіткість голосу і активно знижують шум навколишнього середовища, щоб якість ваших дзвінків була гучною і виразною. Ви зможете вмить викликати голосовий помічник одним натисканням кнопки.

Особливості:
Краща в своєму класі технологія Bluetooth 5.0 з великим радіусом дії, Codecs: SBC, AAC, aptX
Завдяки 4 спрямованим мікрофонів вам доступні дзвінки з кристально чистим якістю зв'язку
Запатентовані овальні вушні насадки для максимального комфорту
5-мм драйвер з мембраною з високою роздільною здатністю товщиною всього 3 мкм забезпечує легендарне, чітке звучання Klipsch
Стандарт захисту IP67 означає, що дані навушники і футляр захищені від попадання будь-яких частинок.
Час роботи до 8 годин і до 24 годин з бездротовим зарядним кейсом
Частотний діапазон 10 - 19000 Гц

Комплектація:
навушники;
зарядний чохол;
QI бездротової килимок;
змінні силіконові насадки 6 пар;
внутрівушні розпірки 3 пари;
кабель USB для зарядки;

Популярні товари
Click to order