Бездротові навушники SENNHEISER MOMENTUM 4 Wireless Black

SENNHEISER
509266
15539,00
грн.
Новий рівень досконалості аудіо та надзвичайний комфорт
З кожною наступною моделлю навушників серії MOMENTUM компанія Sennheiser впевнено продовжує відкривати їх користувачам нові горизонти вишуканого задоволення від прослуховування неперевершено якісного звуку. Отже, й нові MOMENTUM 4 Wireless, якнайкраще продовжуючи цю добру традицію, завдяки фірмовому аудіо Sennheiser, більш сучасній системі адаптивного шумопригнічення та вдосконаленій ергономіці наразі утверджують наступний, ще вищий рівень довершеності звучання, комфорту та насолоди. А інтелектуальна й інтуїтивно зрозуміла система управління навушників та їх неабияка автономність (до 60 годин без підзарядки) назавжди усувають будь-які перепони між Вами та вашими новими, неймовірно захоплюючими враженнями від високоякісного звуку. Чи варто відволікатися на щось менш приємне?

Насолоджуйтеся кожним нюансом фантастично якісного звуку
Сприйняття MOMENTUM розпочинається з фірмового звучання Sennheiser, найдосконалішого як для навушників цього класу, що дає змогу отримувати максимум задоволення від кожного музичного треку. Видатну динаміку, чистоту й музичність звучання гарантує система з 42-міліметрових випромінювачів аудіофільського класу.

Адаптивна система активного шумопригнічення Sennheiser останнього покоління миттєво компенсує зовнішні шуми, допомагаючи повністю поринути у звуки улюбленої музики та добре чути кожен, навіть найдрібніший її нюанс будь-де, хоч би й у дуже галасливому і гучному оточенні.

На той же випадок, коли треба послухати й своє оточення теж (приміром, швидше зорієнтуватися на міській вулиці чи поспілкуватися з кимось поряд), у MOMENTUM 4 Wireless передбачений універсальний Transparency Mode, тобто Режим аудіопрозорості. Активується він одним дотиком до сенсорної панелі та дає змогу миттєво перемикнутися на зовнішні звуки й послухати, що відбувається навколо, не знімаючи для цього щоразу навушники з голови.

Оптимізувати якість звучання треку відповідно до своїх персональних уподобань можна так само швидко та без зайвих зусиль. Для цього у меню мобільного додатку Smart Control потрібно всього лише підібрати більш підходящий режим відтворення аудіо, налаштувати звук точніше за допомогою вбудованого еквалайзера або ж вибрати готовий пресет. До того ж нові MOMENTUM 4 Wireless мають ще одну новинку: функцію Sound Personalization (Персоналізація звуку) з коротеньким покроковим тестом, що допоможе привести звук у навушниках у повну відповідність з Вашими персональними аудіосмаками ще швидше та простіше. А бездоганну якість та стабільність бездротового сигналу у MOMENTUM 4 Wireless забезпечують технологія Bluetooth 5.2, а також функція автоматичного вибору найкращого з доступних аудіокодеків.

Ну й, звичайно, нові MOMENTUM 4 Wireless - це ще й надсучасна та ультрафункціональна мобільна гарнітура. У ній однаково зручно спілкуватися з друзями, обговорювати робочі питання з колегами та партнерами через телефон чи у режимі відеоконференції, озвучувати команди голосовому помічнику в смартфоні тощо. Цифрова мікрофонна система з чотирма високоякісними мікрофонами (по 2 у кожному навушнику), з технологією формування променя, новітньою системою оптимізації цифрового сигналу з функцією автоматичного усунення шуму вітру гарантують, що у будь-якій ситуації ви та ваші співрозмовники чутимете кожне слово чітко й без перешкод.

Інтерфейс під'єднання: бездротові

Частотний діапазон, Гц: 6-22000

Активне шумозаглушення: так

Колір: Чорний

Вага: 293 г

Популярні товари
Click to order