Бездротові навушники Audio-Technica ATH-M20xBT

Audio-Technica
ATH-M20xBT
4899,00
грн.
Повнорозмірні бездротові навушники ATH-M20xBT – поєднання всіх необхідних функцій та ідеальної якості звуку.
Високоякісний звук
Bluetooth-навушники ATH-M20xBT забезпечують неймовірні враження від прослуховування з високоякісним повнодіапазонним звуком і посиленими басами. Також дана модель забезпечує відмінну звукоізоляцію в шумних умовах. Поєднуючи сучасний дизайн та високоякісні матеріали, ATH-M20xBT забезпечує ідеальну якість прослуховування для тих, хто ставить звук на перше місце.
Багатоточкове сполучення
ATH-M20xBT має можливість багатоточкового сполучення, що дозволяє підключатися бездротовою мережею до двох пристроїв, що оптимально для мультимедійного використання.
Режим низької затримки
Бездротові навушники оснащені режимом з низькою затримкою, який покращує синхронність між аудіо та відео для плавної потокової передачі та ігор.
60 годин автономної роботи
Навушники ATH-M20xBT мають тривалий час автономної роботи, забезпечуючи до 60 годин безперервного використання при повній зарядці та до 3 годин використання при 10-хвилинній швидкій зарядці (через з'єднання USB-C).
Вбудований мікрофон та елементи керування
Мікрофон та кнопки, вбудовані в лівий навушник, дозволяють легко керувати викликами, відтворенням музики та гучністю.
Дротове або бездротове прослуховування
Дана модель поставляється зі знімним аудіокабелем, що дає можливість використовувати навушники зі стандартним дротовим підключенням у будь-який час.
ATH-M20xBT оснащені професійними амбушюрами та зносостійким матеріалом оголов'я, що забезпечує довговічність та комфорт при використанні.

Популярні товари
Click to order