Навушники внутрішнього типу Yamaha TW-E7B Black

Yamaha
VFA5080
9044,00
грн.
Неперевершені враження від прослуховування

Створені з використанням тільки найкращих компонентів та ідеально доповнені оригінальними технологіями Yamaha, флагманські бездротові TWS навушники TW-E7B забезпечують неперевершений комфорт.

Технологія Yamaha True Sound

Від студійної сесії з улюбленим артистом до кращого місця на живому концерті - ви почуєте кожну деталь із приголомшливим реалізмом. У цих незвичайних навушниках поєднуються акустичні та електронні технології Yamaha, що дозволяє їм долати акустичні обмеження компактного корпусу.
Yamaha знає про звук більше, ніж будь-хто - з моменту його створення до моменту, коли він досягає вашого вуха. Поєднуючи акустичні технології розробки музичних інструментів та електронні технології професійного звукового обладнання, Yamaha забезпечує справжнє звучання True Sound удома, у студії, на сцені або у дорозі. Злиття акустики та електроніки – головний інгредієнт рецепту по-справжньому реалістичного звуку.
Кожне вухо чує світ по-своєму. Yamaha передає звук саме так, як задумав виконавець. Відтворення звукових елементів, таких як вокал, інструменти, телевізійні діалоги та звукові ефекти з правильною висотою тону вимагає як виразності, так і точності. Yamaha досягає цього за допомогою правильного тонального балансу, збагачуючи гармонію та відтворюючи музичність, щоб допомогти вам почути нові деталі, які ви раніше не могли чути.
Музика, за своєю суттю, є поєднанням одного звуку з іншим. Ці звуки утворюють музичні фрази з доданими паузами підкреслення зміни потужних і делікатних частин твори. Yamaha прагне передати виразну динаміку звучання, підкреслюючи різницю між статичними та активними частинами композиції. Справа не тільки в потужному чи гучному звуку – у паузах теж є своя краса.
Улюблені композиції та записи виступів змусять вас відчути себе там, чи то перший ряд на живому концерті, чи найкраще місце у театрі. Yamaha підходить до просторового звучання з традиційною увагою до нюансів та японської точністю відтворення, точно відтворюючи звуковий образ, щоб передати не лише положення інструменту чи виконавця, а й динаміку його оточення.

Вражаюче багатий, автентичний звук

Навушники TW-E7B поєднують у собі ретельний підбір компонентів, збільшений розмір динаміків та багаторічний досвід Yamaha у моделюванні та налаштуванні акустики. Завдяки цьому вони забезпечують повну динаміку, вражаючу чіткість і чудовий відгук у всьому частотному спектрі, даючи вам вражаюче реалістичне звучання.

Прекрасне звучання та максимальний комфорт

Щоб отримати найкращий звук, потрібні навушники з правильною посадкою. Унікальна конструкція TW-E7B з ергономічним дизайном корпусу має плавно вигнуту овальну форму, яка щільно прилягає до вуха, забезпечуючи винятковий комфорт та насичене звучання.

Вирізати шум і зберегти музику

Унікальна розробка Yamaha Advanced ANC (Просунуте Автоматичне Шумопридушення) винятково точно пригнічує зовнішні шуми та забезпечує виключно чистий та точний звук з усіма оригінальними нюансами. Результат? Ви можете повністю поринути в звук і глибоко відчути музику, тому що замислювали виконавці, і при цьому зовнішній шум вас не турбуватиме.

Ваш власний звук

Сприйняття музики в навушниках дуже індивідуальне - звучання змінюється в залежності від форми вуха і навіть від того, як навушники сидять у кожний момент часу. Технологія Listening Optimizer використовує спеціальні внутрішньовушні мікрофони для динамічної корекції ідеальної частотної характеристики, забезпечуючи ваш індивідуальний чудово налаштований звук.

Функція Listening Care Advanced

Почуйте кожну ноту, куди б ви не пішли. Використовуючи зовнішні мікрофони для моніторингу вашого оточення, технологія Listening Care Advanced інтелектуально регулює частоти в режимі реального часу, щоб підтримувати повний спектр звучання за більш низької гучності прослуховування, дозволяючи вам зменшити гучність, не пропускаючи жодних звукових нюансів.

Ідеально для спілкування

Нехай ваш голос почують. Унікальна конструкція мікрофонного каналу у поєднанні з технологією Qualcomm cVc (Clear Voice Capture) забезпечує виняткове шумозаглушення та ехопридушення для кришталево чистої передачі голосу при здійсненні викликів.

Технологія Ambient Sound

Прослуховування в навушниках - це чудовий спосіб відгородитися від навколишнього світу і повністю поринути у музику. Проте, таке блокування також означає небезпеку пропустити важливі та критичні звуки, такі як сирена швидкої допомоги, автомобільний сигнал або оголошення системи оповіщення. Ці звуки можуть бути необхідні, щоб уникнути неприємних інцидентів, небезпечних ситуацій або вчасно встигнути на поїзд. Режим Ambient Sound використовує вбудовані мікрофони, щоб вловити зовнішні звуки і делікатно помістити їх на задній план музики, щоб ви залишалися в курсі того, що відбувається.

Залишайтеся на зв'язку

Технологія Qualcomm TrueWireless Mirroring та функція перемикання ролей забезпечують стабільне бездротове з'єднання Bluetooth практично з будь-якого джерела, а також економлять електроенергію.

Підтримка голосового керування

Навушники Yamaha TW-E7B підтримують функцію активації віртуального помічника, такого як Siri або Google Assistant. Від базових можливостей прослуховування музики та до отримання інформації про пісню, свіжі новини та управління підключеним пристроєм - все це ви можете зробити за допомогою голосового управління. Швидко активуйте Siri або Google Assistant одним натисканням кнопки.

Довгий термін роботи акумулятора

Незважаючи на компактність, Yamaha TW-E7B створено для того, щоб звучати весь день - вбудований акумулятор забезпечує до 6 годин роботи, а комплектний фірмовий кейс дає можливість зарядити їх ще 3 рази, гарантуючи 22 години безперервного прослуховування музики.

Захист від води

Yamaha TW-E7B мають рейтинг вологозахисту IPX5, так що дощ чи піт не зашкодять твої навушники, що робить їх чудовим вибором для занять спортом та подорожей.

Фірмова програма

Програма Yamaha Headphones Control дає тобі повний контроль над кожним параметром навушників. Це більше ніж просто музика – це твої навушники та твоє звучання!

Тип: : Внутрішньоканальні (вакуумні) TWS

Частотний діапазон: : 20 Гц - 20 кГц

Діафрагма: : 10 мм

Роз'єми: : USB Type-C (для зарядки) на кейсі

Вага: : 7,3 г (кожен)

Виробництво : : Китай

Комплектація: : Навушники TW-E7B, USB кабель для заряджання (Type-C - Type -A), змінні вушні вкладки (XS/S/M/L/XL), кейс із вбудованим акумулятором для заряджання.
Популярні товари
Click to order