Бездротові навушники YAMAHA TW-ES5A Green

Yamaha
VEJ4220
6080,00
грн.
Звук, який допомагає досягти кращих результатів!

Спортивні навушники TW-ES5A по-справжньому мотивують вас, яким би видом спорту ви не займалися, схвилювавши ваше серце та тіло динамічним, автентичним звучанням. Звук, який зберігає багатство та натуральність у будь-якій стиуації, підтримує вас і змушує залишатися вірним своїм цілям.

Реалістичне звучання, яке стирає межі

Чи настав час повністю сконцентруватися і мотивувати себе, чи ви просто хочете розслабитися і позбутися напруги, реалістичне звучання True Sound завжди поруч. Глибокий звук, який переносить артиста до вас, без компромісів – навіть у спортивних навушниках. Забудьте, де ви знаходитесь, і повністю поринете в музику, долаючи всі обмеження та піднімаючи свою мотивацію на новий рівень.
Yamaha знає про звук більше, ніж будь-хто - з моменту його створення до моменту, коли він досягає вашого вуха. Поєднуючи акустичні технології розробки музичних інструментів та електронні технології професійного звукового обладнання, Yamaha забезпечує справжнє звучання True Sound удома, у студії, на сцені або у дорозі. Злиття акустики та електроніки – головний інгредієнт рецепту по-справжньому реалістичного звуку.

Функції, які мотивують

Щільна, надійна посадка, яка не відволікає вас від занять спортом

Компактний розмір корпусу з унікальною формою та змінними ергономічними ребрами оптимальної жорсткості щільно, але звичайно утримує навушники у вухах, дозволяючи вам зберігати концентрацію, не турбуючись про те, що навушники можуть випасти.

Волога або навіть піт - без проблем!

Навіть під час найактивніших занять спортом вам не варто хвилюватися про те, що навушники промокнуть від поту. TW-ES5A має високоякісну гідроізоляцію класу IPX7, що дозволяє вам тренуватися так старанно, як ви хочете. Забрудняли навушники? Просто промийте їх водою – вони легко можуть це витримати і знову радувати вас вражаюче чистим та яскравим звучанням.

Зануртеся у світ музики, але не ізолюйтеся від оточення

Режим навколишнього звуку Ambient Sound дозволяє слухати музику і при цьому чути навколишні звуки. Коли ви виходите на вулицю або пересуваєтеся, ви можете повністю поринути у свій власний світ під улюблену музику і підтримувати зв'язок із зовнішнім світом.

Ідеально для спілкування

Нехай ваш голос почують. Унікальна конструкція мікрофонного каналу у поєднанні з технологією Qualcomm cVc (Clear Voice Capture) забезпечує виняткове шумозаглушення та ехопридушення для кришталево чистої передачі голосу при здійсненні викликів.

Кохання до музики - це назавжди!

Поєднання пристрасті до музики з турботою про здоров'я слуху - запорука задоволення від прослуховування на все життя. Але як встояти перед бажанням розгойдати гучність на максимум, коли займаєшся спортом? Інженери Yamaha готові допомогти!
Унікальна функція Listening Care, застосована в навушниках Yamaha, дозволяє повністю насолоджуватися музикою на низьких рівнях гучності, але з високоякісним звуком. Через слухові особливості людського вуха ви можете відчувати нестачу високих і низьких частот під час прослуховування музики на нижчому рівні гучності, що часто змушує слухача збільшувати гучність до рівня, який може негативно вплинути на слух. Listening Care відстежує рівень прослуховування та оптимізує високі та низькі частоти, які важко почути, зберігаючи при цьому вихідний баланс музики. Це призводить не тільки до меншого навантаження на ваші вуха через надмірні рівні гучності, але і до натурального відтворення звуку.

Вибирай свій колір!

Залишайтеся на зв'язку

Технологія Qualcomm TrueWireless Mirroring та функція перемикання ролей забезпечують стабільне бездротове з'єднання Bluetooth практично з будь-якого джерела, а також економлять електроенергію.

Ігровий режим GAMING MODE

Зменште затримку між звуком та відео під час перегляду відео або ігор.

Функція Ear-Detection (Виявлення вуха)

Зручна функція Ear-Detection автоматично призупиняє відтворення музики, коли ви виймаєте один із навушників з вуха, і відновлює відтворення, коли ви знову вставляєте його.

Підтримка голосового керування

Навушники Yamaha TW-ES5A підтримують функцію активації віртуального помічника, такого як Siri або Google Assistant. Від базових можливостей прослуховування музики та до отримання інформації про пісню, свіжі новини та управління підключеним пристроєм - все це ви можете зробити за допомогою голосового управління. Швидко активуйте Siri або Google Assistant одним натисканням кнопки.

Довгий термін роботи акумулятора

Незважаючи на компактність, Yamaha TW-ES5A створено для того, щоб звучати весь день - вбудований акумулятор забезпечує до 9 годин роботи, а комплектний фірмовий кейс дає можливість зарядити їх ще 3 рази, гарантуючи до 34 годин безперервного прослуховування музики.

Фірмова програма

Програма Yamaha Headphones Control дає тобі повний контроль над кожним параметром навушників. Це більше ніж просто музика – це твої навушники та твоє звучання!

Тип: : Внутрішньоканальні (вакуумні) TWS

Частотний діапазон: : 20 Гц - 20 кГц

Діафрагма: : 6 мм

Роз'єми: : USB Type-C (для зарядки) на кейсі

Вага: : 7,9 г (кожен)

Виробництво : : Китай

Гарантія: : 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування

Комплектація: : Навушники TW-ES5A, USB кабель для заряджання (Type-C - Type -A), змінні вушні вкладки (XS/S/M/L/XL), змінні силіконові вкладки (XS/S/M/L) кейс із вбудованим акумулятором для заряджання.

Популярні товари
Click to order