Бездротові навушники MARK LEVINSON №5909 Red

MARK LEVINSON
MLNO5909RED
39999,00
грн.

Накладні навушники преміум-класу з високою роздільною здатністю, активним шумозаглушення, берилієвими драйверами та розкішною шкірою.


Випробуйте перші у світі навушники від Марка Левінсона, піонера в області високоякісного звуку з досвідом у 50 років. Звук еталонної якості поєднується з розкішним комфортом у легких та міцних навушниках з адаптивним активним шумозаглушення (ANC), які ідеально підходять для подорожей.


Виготовлено з матеріалів преміум-класу

Поєднуючи в собі високоякісний звук, комфорт та гарний дизайн, навушники № 5909 виготовлені з високоякісних матеріалів, включаючи основні алюмінієві компоненти, шкіряне оголов'я та змінні шкіряні амбушури. Тривалість автономної роботи до 34 годин (30 годин із включеним адаптивним активним шумозаглушенням). Надійні та легкі для подорожей навушники постачаються з жорстким дорожнім футляром, кабелями та адаптерами.


Модель № 5909 забезпечує звук референсної якості завдяки 40-мм динамікам з берилієвим покриттям, які були налаштовані на криву HARMAN та розроблені тими самими звукорежисерами світового класу, що й знамениті підсилювачі, програвачі та стрімінгові плеєри Марка Левінсона. Якість звуку відповідає суворим стандартам сертифікації Hi-Res Audio, що вказує на наявність аудіокодека LDAC, цифрових схем, сумісних з обробкою 24 біт/96 кГц, акустичного відгуку до 40 кГц. Це забезпечує майже ідеальну лінійність у звуковому діапазоні.


Додаткові функції для подорожей

На додаток до високоякісного звуку навушники оснащені функціями, які оцінять любителі музики в дорозі, включаючи бездротовий зв'язок із високою роздільною здатністю через Bluetooth 5.1 з технологіями LDAC, AAC та aptX™, масив із чотирьох мікрофонів. з функцією Smart Wind Adaption для кришталево чистого звуку при телефонних дзвінках, адаптивним активним шумозаглушенням з трьома режимами для чудової звукоізоляції та вибирається режимом Ambient Aware (режим "прозорості" навушників).


Поряд із жорстким дорожнім футляром надається повний набір кабелів та аксесуарів, включаючи зарядний кабель USB-C довжиною 1,25 м, перехідник з USB-C на USB-A, аудіороз'єми USB-C на 1,25 м та 4 м на 3,5 мм кабелі, аудіоадаптер з 3,5 мм на 6,3 мм, аудіоадаптер для літака та тканина для полірування з мікрофібри. Доступний у трьох колірних варіантах; Перлинно-чорний, крижаний олов'яний та сяючий червоний.


• Професійно налаштовані 40-мм випромінювачі з берилієвим покриттям, акустично оптимізовані по кривій HARMAN

• Bluetooth 5.1 із технологіями LDAC, AAC та aptX™ Adaptive.

• Адаптивне активне шумозаглушення (ANC) з трьома режимами

• Режим Ambient Aware для ситуаційної поінформованості у дорозі

• Голосовий масив із чотирма мікрофонами та технологією Smart Wind Adaptation

• Шкіряне оголів'я преміум-класу та змінні шкіряні амбушури

• Рама з анодованого алюмінію

• Амбушури пофарбовані в колір металік.

Вага: 340 г

Популярні товари
Click to order