Вбудована акустика. Klipsch Install Speaker PRO-18RW

Klipsch
1064444
15876,00
грн.
Вбудована акустика Klipsch PRO-18 RW
Якісний звук з мінімальним втручанням в інтер'єр.
Володіючи 8-дюймовим низькочастотним драйвером IMG і 1-дюймовим високочастотним твитером з алюмінієвим куполом ABS Tractrix®, Klipsch PRO-18 RW забезпечує неймовірне звучання з фірміним почерком від Klipsch. Завдяки системі монтажу SecureFit ™, колонки серії Klipsch Professional Reference є ідеальним вибором призначеного для користувача домашнього аудіо.
Система монтажу SECUREFIT ™:
Ексклюзивна модульна система установки дозволяє затискачам вручну відрегулювати задану силу затиску, усуваючи можливість переусілія, що може привести до розриву кріплення або розтріскування гіпсокартону. Потім модуль гучномовця кріпиться без використання традиційних гвинтів для гіпсокартону і має більш міцну, акустично стабільну систему монтажу ніж у інших виробників.
Технологія контрольованої дисперсії:
Технологія Controlled Dispersion ™ дозволяє змінювати кут напрвленности твітера до 15 ° в будь-якому напрямку. Це забезпечує ідеальний частотний відгук у всіх позиціях прослуховування і є ідеальнім рішенням для складних інсталяцій.
Повністю нова захисна решітка з магнітним кріпленням:
Повністю перероблена захисна решітка із магнітної сталі з механічним покриттям без зовнішньої рамки для безшовної інтеграції в житловий простір.
Захисна панель з ПВХ включена в комплект:
В комплект поставки включена магнітна захисна панель з ПВХ, яку можна використовувати для захисту модуля гучномовця від попадання фарби або будівельного пилу під час ремонту або ремоделювання.
Особливості:
  • 203 мм НЧ-драйвер IMG.
  • Алюмініевий твітер 25 мм що повертається навантажений на рупор Tractrix®.
  • Ексклюзивна модульна система монтажу SecureFit ™.
  • Квадратні та круглі захисні магнітні решітки готові під фарбування без зовнішньої рамки.
  • Технологія Controlled Dispersion ™.
  • Магнітна захисна панель.

Потужність, Вт: 200

Опір, Om: 8

Чутливість, дБ: 94

Частотний діапазон, Гц: 63-23000

Габарити: 258 х 400 x 101мм.

Вага: 3,6 кг

Популярні товари
Click to order