Вбудована акустика. Klipsch THX Ultra2 KL 7502 THX

Klipsch
1009206
44015,00
грн.
Призначені для вбудовування в стелю озвучуваємого приміщення і можуть використовуватися в домашніх кінотеатрах високого класу, так як мають престижну сертифікацію THX. Колонки виконані в закритих корпусах з фазоінвертором, розташованим на передній панелі, що дозволяє монтувати їх в підвісні стельові конструкції без додаткової акустичної обробки.
Головною особливістю даної моделі є її здатність створювати фронтальну або бічну сцени таким чином, що слухачам буде здаватися, що джерела звуку знаходиться перед ними, а ні над їх головами. Це дозволяє точно прив'язати звучання до того, що відбувається на екрані, істотно підвищивши залученість глядачів. Такий характер звуку досягається завдяки використанню ВЧ-динаміка в фірмовому рупорі змінної геометрії з кутами розкриття 60 х 90 х 100 градусів. Ця запатентована технологія Variable Coverage Technology (змінного звукового покриття) дозволяє зорієнтувати діаграму спрямованості АС в потрібному напрямку - наприклад, безпосередньо на глядачів, або в певний бік від них. Пищалка в рупорі оснащена титановим куполом діаметром 25 мм і працює в компресійному режимі, забезпечуючи точний і детальний звук без спотворень у всьому частотному діапазоні.
Два басових динаміка включені в конфігурації 1,5 смуги і оснащені фірмовими диффузорами Cerametallic з хорошими антирезонансним характеристиками. Переміщаючись з великою амплітудою, вони не вібрують і не згинаються, завдяки чому навіть при високій гучності звуку чутні спотворення відсутні. Колонка оснащена розділовим фільтром, виконаним з добірних компонентів. KL-7502-THX можна використовувати в єдиному комплекті з акустикою серії THX Ultra 2 в будь-якому поєднанні що дозволяє створювати системи практично будь-якої конфігурації.
Передня панель Klipsch KL-7502-THX виготовлена ​​з ДВП з алюмінієвою окантовкою, а знімна захисна сітка може бути пофарбована ​​в будь-який необхідний колір. Для монтажу колонки використовуються зручні поворотні фіксатори, які надійно і щільно притискають передню панель АС з внутрішньої сторони до стельового перекриття.
Особливості:
  • Відповідність високим стандартам THX
  • Рупорний ВЧ-випромінювач зі змінною діаграмою спрямованості
  • Формування фронтальної звукової картини

Потужність, Вт: 150

Опір, Om: 8

Чутливість, дБ: 93

Частотний діапазон, Гц: 45-20000

Габарити: 387 x 241 мм

Вага: 5,4 кг

Популярні товари
Click to order