Вбудована акустика. Sonus Faber РС-563Р ln-Ceiling

Sonus Faber
CIL325FIN
41999,00
грн.
Звук Sonus faber є візитною карткою гучномовців компанії, особливо в діапазоні середніх і високих частот: дизайнерське рішення, теплий і захоплюючий звук. Всі акустичні системи забезпечені 29 мм шовковими купольними твітерами з технологією DAD (Damped Apex Dome) і середньо і низькочастотні випромінювачі оснащені виготовленими на замовлення діафрагмами з натурального волокна і целюлозної маси. Кросовер і вся електроніка всієї вбудованої акустики розроблений з використанням новітньої технології Paracross Topology.
Всі вбудовані акустичні системи мають білі захисні грилі на магнітах, для непомітності їх в інтер'єрі, але колекція Palladio призначена бути побаченою і продемонструвати красу італійського дизайну і творчості, без втрати функціональності. Передні панелі колонок відповідають традиційним колекціям і повторюють оформлення поличной акустиці Sonetto (Level 5).
Всі колонки серії Palladio оснащені білими магнітними металевими решітками без фланця, призначені для захисту внутрішньої частини акустичної системи. Грилі всіх моделей готові до фарбування і опціонально мають варіант з квадратними грилями для забезпечення ще більшої свободи вибору. Завдяки універсальної системі фіксації, всі колонки Palladio можна швидко і надійно закріпити в стіні або на стелі.

Потужність, Вт: 250

Опір, Om: 4

Чутливість, дБ: 92

Частотний діапазон, Гц: 45-25000

Габарити: 460 x 386x 148 мм

Вага: 6,3 кг

Популярні товари
Click to order