Активна колонка JBL PARTYBOX 710EU

JBL
JBLPARTYBOX710EU
33999,00
грн.

Опис

800 Вт RMS потужного JBL Original Pro Sound

Миттєво створюйте атмосферу із потужним JBL Original ProSound потужністю 800 Вт. Два 2,75-дюймові твітери і 2х8-дюймові низькочастотні динаміки забезпечують ідеальне детальне звучання музики настільки голосно, що ви буквально відчуваєте ритм.
Динамічне, барвисте світлове шоу, що налаштовується

Світло, колір, вечірка! Перетворіть будь-який простір на рок-концерт, нічний клуб та караоке-лаунж в одному флаконі. Синхронізуйте свою музику з динамічними, стробоскопами, що настроюються, унікальним ефектом зоряної ночі і т. д. Миготливі клубні візерунки легко змінювати за допомогою, зручних регуляторів на верхній панелі або програми PartyBox.
Захист від бризок IPX4

Чи влаштовуєте ви вечірку з друзями на задньому дворі або потягуєте напої біля басейну, JBL PartyBox 710 має захист від бризок IPX4, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що вечірка стане надто вологою та бурхливою.
З'єднайте колонки для ще більшого звуку

Одного JBL PartyBox недостатньо? З'єднайте дві колонки по кабелю або бездротовій мережі за допомогою True Wireless Stereo (TWS) Технологія для ще більшого, більш крутого звуку.
Зручна ручка та міцні колеса

З великими міцними колесами з плавним ходом та зручною ручкою для зручного перенесення та розміщення JBL PartyBox 710. Влаштуйте вечірку куди б вас не вела музика.
Гітарний та мікрофонний входи

З гітарою та двома входами для мікрофона ви можете продемонструвати свої таланти, коли співаєте та підіграєте. З налаштуванням караоке-еквалайзера ви не тільки чудово звучатимете, але й чудово виглядатимете завдяки ідеальному світловому шоу для розгойдування!
Програма PartyBox

Додаток JBL PartyBox спрощує керування музикою, оновлення настройок та налаштування кольорів та візерунків світлового шоу для ідеальної атмосфери вечірки.

Популярні товари
Click to order