Активна акустика Klipsch Reference R-41PM

Klipsch
1066253
19299,00
грн.
21680,00
грн.
Klipsch Reference R-41PM Black - це поличні Bluetooth колонки, які щойно вийшли на ринок, відразу почали отримувати захоплені відгуки, від усіх, хто вирішив придбати активні колонки саме від цієПідлогові активні Bluetooth колонки, які отримують тільки задоволені та позитивні відгуки з моменту, як з‘явились на ринку. Ця акустика задовольняє будь-які музичні потреби своїх користувачів. Вона має компактні розміри та відповідно не вимагає багато місця.

Колонки R-41PM призначені для того, щоб їх можна було під’єднати практично до будь-якого джерела без використання AV-ресивера. Завдяки вбудованому фоновому підсилювачу, бездротовій технології Bluetooth, цифровим оптичним, аналоговим входам RCA та USB, ваш R-41PM є універсальними підлоговими колонками. Вони обладнані великою кількістю різних портів і входів, за допомогою яких ви можете експериментувати зі звуком як захочете та досягати потрібного рівня мелодійності.

R-41PM динамічно відповідає здатності вуха чути нижчі частоти, оскільки людське вухо сприймає частоти по-різному зі змінами у виході. З Klipsch ви отримуєте потужний та глибокий бас.

Акустика R-41PM включає індивідуальні підсилювачі, для зменшення шуму, які спеціально розроблені для максимального підвищення продуктивності системи. Вони дозволяють легко отримати доступ до функцій системи, таких як виділений вибір джерела, контроль доріжки, відтворення або пауза.

Кожна деталь аудіосистеми спонукає створити багате та мелодійне звучання. Низькочастотні динаміки створюють бас, який відрізняється своєю потужністю та м'якістю, твіттер надає їх роботі детальні високі частоти, а середньочастотні динаміки чудово доповнюють все це звучання милозвучністю та стабільністю.

Ще однією особливістю поличкової колонок R-41PM є те, що вони були виконані з якісних МДФ листів, які дуже часто використовуються в акустиці преміального рівня. Причиною є їх особлива міцність і це є свідченням того, що акустична система має високу якість. Про таку якісь також говорить і зовнішній вигляд. Колонки мають класичний вигляд з оздобленням в чорно-помаранчевих відтінках. За бажанням, яскраві мідні дифузори можна заховати під спеціальними сірими грилями, які легко встановлюються, завдяки спеціальному механізму.ї компанії. Ця активна акустика, через свої невеликі розміри не вимагає багато місця, і завдяки повній продуманості системи, може задовольнити музичні потреби кожного любителя музики.
Особливості
Аудіосистема була виконана з якісних МДФ листів деревного походження, до речі, цей універсальний матеріал досить часто використовується в акустиці преміального рівня завдяки своїй міцності, і свідчить про високу якість акустичної системи. Про преміальності даної системи також говорить і її традиційний зовнішній вигляд, який отримав незвичайні незграбні контури, і був оздобленний в чорно-помаранчевих відтінкі. Якщо ж вам не до душі яскраві мідні дифузори, то їх можна заховати під спеціальними сірими грилями, які легко встановлюються, завдяки спеціальному механізму.
Оскільки дана колонка розрахована на людей, які по справжньому люблять музику - вона була обладнана великою безліччю різних портів і входів, які дозволяють вам експериментувати зі звуком в повній мірі, досягаючи потрібного вам рівня мелодійності.
Сам же звук, в свою чергу відрізняється продуманою роботою всіх елементів, через що кожна деталь працює в повному тандемі з усією системою. Низькочастотні динаміки створюють потужний і м'який бас, твіттер забарвлює їх роботу детальними високими частотами, а середньочастотні динаміки прекрасно доповнюють загальну гамму своєю мелодійністю і стабільністю. 
Кожна, навіть сама незначна деталь аудіосистеми, допомагає створювати звук небаченого рівня, радуючи всіх тих щасливчиків, які вирішили купити Klipsch Reference R-41PM.

Потужність, Вт: 70

Частотний діапазон, Гц: 76-21000

whd: 146x287x216 mm

Weight: 7400 g

Популярні товари
Click to order