Акустична колонка Beosound Balance AL2, Black oak

Bang&Olufsen
1200503
108900,00
грн.

Bang & Olufsen Beosound Balance AL2 - вишукана аудіосистема з чудовим потужним звучанням у стильному мінімалістичному виконанні.

Система виготовлена ​​з натуральних матеріалів високої якості, таких як масив дуба, приємний на дотик текстиль безшовної в'язки та алюмінієві компоненти. Акустична система плавно вписується у ваш інтер'єр, гармонійно доповнюючи будь-який житловий простір. Дизайн колонки Beosound Balance, що нагадує витончену вазу, був створений у співпраці з Benjamin Hubert із Layer Design, творчої студії з Лондона, що спеціалізується на створенні унікальних інтерфейсів.

Непередаваний досвід користувача забезпечує тактильну взаємодію з колонкою - при наближенні до Beosound Balance активується підсвічування крізь алюміній на панелі управління пристрою. Коли ви відходите від Beosound Balance, елементи управління знову тьмяніють, залишаючи видимою лише майстерно оброблену алюмінієву поверхню.

Акустичний пристрій Beosound Balance включає два 5,25" динаміка низьких частот, що забезпечують потужне відтворення басів, два 2" повнодіапазонні динаміка та один 3/4" динамік високих частот, встановлений спереду для чистого, чіткого відтворення звуку, а також два 3 '' повнодіапазонна динаміка, встановлених ззаду та виконують функцію підсилювачів звуку. Завдяки потужній акустичній конфігурації та унікальній технології формування звукового пучка, колонка може заповнювати всю кімнату звуком або фокусувати його у бік вашого місця прослуховування.

Потужність, Вт: 450

Колір: Чорний

Розмір: 380 х 200 х 200 мм

Вага: 7,2 кг

Популярні товари
Click to order