Активна акустика JBL SYNTHESIS 4305P WIRELESS STUDIO MONITOR

JBL
JBL4305PBLKEU
84999,00
грн.
89999,00
грн.

JBL 4305P Wireless Studio Monitor - це перша активна полична акустика в лінійці студійних моніторів JBL, що пропонує бездротову потокову передачу і цілий ряд варіантів фізичного підключення. 4305P - перша студійна акустична система від JBL з посиленням класу D, що забезпечує 25 Вт на кожен компресійний драйвер і 125 Вт на кожен низькочастотний динамік при загальній потужності системи 300 Вт (середньоквадратичне значення), пропонуючи більшу потужність, ніж ви коли-небудь очікували. компактної установки. Акустична система також має ЦАП високої роздільної здатності 24 біт/192 кГц, тому ви можете насолоджуватися звуком у чудовому високому дозволі.

Модель 4305P оснащена роз'ємами XLR та 1⁄4-дюйма TRS, що робить її ідеальною для використання в домашній студії, а у поєднанні з мережевими можливостями, включаючи можливість інтеграції в домашню екосистему, включаючи Apple Airplay 2 та Google Home, вона стає ідеальним вибором. для тих, кому потрібний компактний комплект «все в одному», а не окремі динаміки, які займають місце та можуть стати дорогими.

 

Регулятор контуру баса

При розміщенні ваших динаміків кімната, в якій вони розташовані, сильно відрізнятиметься від середовища, що використовується для тестування та розробки динаміків. Компанія JBL цінує це і, прагнучи дати вам тональніший баланс для акустичних властивостей вашої кімнати, включила в динаміки 4305P регулятор контуру низьких частот, щоб ви могли точно настроїтися на будь-яке середовище, в якому ви розміщуєте свої динаміки. Для додавання баса JBL також увімкнула можливість виведення на зовнішній сабвуфер із живленням.

 

Підключення

Динаміки 4305P ідеально підходять для різних цілей, чи це створення музики або просто прослуховування музики. Він включає аналоговий вхід з комбінованими роз'ємами XLR / 1/4" TRS з перемикачем вхідної чутливості для використання як з балансними, так і з небалансними підключеннями. Модель 4305P має кілька варіантів провідного підключення для фізичних джерел, включаючи асинхронний USB, оптичні цифрові входи і 3,5-канальний вхід: аналоговий вхід мм Ви також можете транслювати через домашню екосистему або Bluetooth, що пропонує вам повну універсальність у виборі джерела.

 

Ідеальне місце для вашої системи

Модель 4305P оснащена основним і додатковим гучномовцями з можливістю вибору L і R, тому ваші гучномовці відразу можуть підійти для вашої системи. Усі елементи керування гучністю, вимкненням звуку, вибором входу та парою Bluetooth, а також всі фізичні входи можна знайти на передній або задній панелі головного гучномовця. У комплект також входить пульт дистанційного керування, тому ви можете керувати колонкою з будь-якої точки кімнати.

Популярні товари
Click to order