SVS Prime Wireless Speaker Piano Gloss

SVS
PWSPG
37430,00
грн.
Бездротові активні колонки SVS Prime Wireless Speaker Piano Gloss - це абсолютно новий рівень у розвитку аудіосистем компанії SVS. Ця полична акустика поєднує в собі ідеально збалансований інтелектуальний звук з еталонним універсальним функціоналом. Саме так і відгукуються про компанію SVS, всі ті, хто вирішив купити Prime Wireless Speaker Piano Gloss, що ще раз підтверджує їх якість.
Особливості:
Вся система працює під установою цифрової двосмугової конструкції, одна з яких активна і створює основний звук, друга ж пасивна, і лише доповнює загальну звукову картину необхідними частотами. Вся ця конструкція підсилює своє звучання завдяки чотирьом новим підсилювачам класу D, кожен з яких має потужність в 50 Вт, і приєднаний до окремого динаміку. Ці конструктивні особливості дозволили виробникам створити більш глибокий і сильний звук. Але це далеко не всі технології по поліпшенню звуку.
Ще одна технологія, важливість якої обов'язково потрібно підкреслити - це активний кросовер цифрового пристрою. Завдяки цій технології експерти з компанії SVS, змогли налаштувати акустичну систему на абсолютно новий рівень звучання. Даний кросовер максимізує продуктивність кожного окремого драйвера, тим самим створюючи ще більш потужну звукову картину, з божевільним, глибоким басом. 
Як ви могли помітити, в даній колонці є чимало технологій для посилення звуку, і щоб настільки величезна міць працювала стабільно, сам корпус був зроблений з надійних матеріалів, які мінімізують будь-які резонанси і перешкоди. Всі ці та багато інших технології створюють соковитий, сильний і одночасно детальний звук, який порадує будь-якого любителя гарного звуку.
Тому, виходячи з усіх вищевказаних фактів, ми рекомендуємо вам купити бездротові колонки від компанії SVS, тим самим відкривши для себе абсолютно новий музичний світ.

Потужність: 200 Вт

Частотний діапазон, Гц: 52-25000

Розмір: 260 х 155 х 183 мм

Вага: 8,3 кг

Колір: Чорний лак

Популярні товари
Click to order