Акустика активна Elac DEBUT CONNEX DCB41

Elac
32061
22999,00
грн.

Дебют ELAC з активними моніторними динаміками ConneX DCB41

Полочна акустика Debut ConneX DCB41 показує, наскільки просто можна забезпечити чудову якість звуку як для фільмів, так і для музики. Завдяки широкому вибору входів (HDMI ARC, аналоговий/фонокоректор, оптичний, USB та Bluetooth) та поєднанню з оптимально розробленими драйверами та підсилювачами, DCB41 забезпечує справді винятковий звук.


Гнучкі можливості підключення

Підключайтеся практично до будь-чого з великою кількістю варіантів введення, включаючи: HDMI ARC, USB Audio (ПК/Mac), Bluetooth (aptX), цифровий/оптичний та аналоговий/фоно.


Вбудовані високоякісні підсилювачі

Динаміки Debut Connex оснащені двома 50-ватними підсилювачами класу D, вбудованими безпосередньо в динамік.

Ці підсилювачі були акустично узгоджені з драйверами ConneX та спроектовані так, щоб працювати без перегріву та ефективно.


Поліпшений басовий відгук

ConneX включає фірмовий XBass Enhancer від Elac, що забезпечує найкраще загальне розширення та вихід басів (можна відключити). Для кращого розширення нижніх частот та мінімізації вентиляційного шуму порт фазоінвертора на DCB41 спрямований назад у S-подібну конфігурацію.


ARC HDMI

Підключіть вихід HDMI ARC до телевізора, і пульт дистанційного керування телевізора регулюватиме гучність динаміків Debut Connex.


USB-підключення – роздільна здатність 96 кГц, 24 біта

Підключіть USB-кабель від комп'ютера з Windows або Mac до USB-входу на DCB41, і ви зможете насолоджуватися відтворенням звуку з високою роздільною здатністю до 96 кГц 24 біт. Гучність динаміків можна регулювати за допомогою регулятора гучності комп'ютера.


Bluetooth з aptX

Відтворення улюбленої музики або подкасту з телефону, планшета або комп'ютера за допомогою Bluetooth. Для забезпечення найкращої якості DCB41 використовується технологія aptX, що забезпечує звук з якістю CD з сумісних телефонів.


Вбудований фонокоректор

Вбудований фоно-підсилювач, що перемикається, дозволяє підключати практично будь-який програвач безпосередньо до динаміків за допомогою стандартних кабелів RCA. Гвинт заземлення також входить у комплект. Вимкніть, якщо ви не використовуєте.

Потужність, Вт: 50 Вт x2

Input: HDMI (ARC), USB (96 кГц 24-біт,) аналоговий лінійний/фоно (перемикається), оптичний, Bluetooth (AptX)

Колір: Black

Розмір: 140 x 244 x 203 мм

Вага: 6,3 кг пара

Популярні товари
Click to order