Акустична колонка Beoplay A9 4th generation, Brass Tone/Smoked Oak

Bang&Olufsen
1200537
147900,00
грн.

Bang & Olufsen Beoplay A9 4th generation - 4-е покоління акустичних систем Bang & Olufsen з поліпшеними звуковими характеристиками - новими драйверами і підсилювачами. Інші поліпшення включають перероблену схему потокової передачі, що забезпечує найкращі результати при використанні Chromecast і т. д .; покращене Wi-Fi з'єднання; підтримку мультирум по Apple AirPlay 2; також була додана технологія оптимізації звуку під приміщення Adaptive Room Compensation. Зі змін зовнішнього вигляду - силовий кабель отримав тканинну оплітку.

  • Оптимізація звуку під приміщення Active Room Compensation
  • Кастомізація дизайну - можна міняти ніжки і накладки на передній панелі
  • Підтримка Chromecast, Airplay 2 і Bluetooth
  • Кабель в тканинної оплітці
  • Логотип Bang & Olufsen на алюмінієвому обідку

Чудовий дизайн

Дизайн для акустики Bang & Olufsen Beoplay A9 створювався так, як для дорогих меблів - з ретельним підбором матеріалів і великою увагою до деталей. Стильна і сучасна, акустика привертає увагу своїм зовнішнім виглядом. Незалежно від того, де ви вирішили розмістити A9, це буде виглядати стильно і красиво.

Мультірум - музика в кожній кімнаті

Слухайте різну музику в різних кімнатах - або використовуйте один трек на всіх ваших колонках в вашому домі. Beoplay A9 - це мультирум-колонка, яка без проблем підтримує як Chromecast, так і Apple AirPlay 2, і підключається до будь-яких акустичних систем, які підтримують ці формати.

Дизайнерські тканинні панелі Kvadrat

Спеціальні тканинні панелі для Beoplay A9 розроблена у співпраці з Kvadrat, які широко визнані в дизайні текстилю. Виготовлені з вовняної змішаної тканини, чохли забезпечує акустичну прозорість при збереженні бажаної естетики.

Звук

Технологія Adaptive Room Compensation адаптує звучання під особливості приміщення. Для цього використовується комбінація вбудованого посилення і цифрової обробки звуку для оцінки середовища, в якій знаходиться акустика, - розмір і форма кімнати, розстановка меблів і т. д. - і в залежності від цього відповідним чином регулюється вихідний сигнал, забезпечуючи оптимальну якість звуку для даного конкретного приміщення.

Розміщення

Можливо, ви захочете перемістити Beoplay A9 - акустику легко вписати в дизайн вашого простору. Помістіть її в кут, розмістіть вільно в кімнаті або повісьте на стіну за допомогою додаткового настінного кронштейна. Перемикач звуковий адаптації в приміщенні забезпечить прекрасне звучання, в залежності від того, де встановлена ​​акустика: в кутку, біля стіни або вільно в кімнаті.

Потужність, Вт: 480

Частотний діапазон, Гц: 33,1-25500

Колір: Brass Tone/Smoked Oak

Розмір: 700 х 415 мм

Вага: 15 кг

Популярні товари
Click to order