Bluesound Акустична система (4 динаміка) активна PULSE M White

Bluesound
P230WHTUNV
28700,00
грн.
PULSE M - новий бездротовий динамік від Bluesound, який заповнить ваш простір об'ємним, насиченим звуком під будь-яким кутом.
Ця новинка приємна не тільки для вуха, але й для очей – еліптична форма корпусу додає елегантний акцент будь-якому інтер'єру і дарує справжнє естетичне задоволення.
Влаштуйте відмінне прослуховування музики
Динамік Omni-Hybrid™ PULSE M оснащений 5 1/4" низькочастотним динаміком і двома 3/4" високочастотними динаміками, які встановлені та зміщені на 45 градусів один відносно одного - забезпечують захоплюючу звукову сцену на 360°. Інноваційний акустичний відбивач над низькочастотним динаміком розсіює небажані звукові спотворення, одночасно направляючи вищі частоти драйвера назовні та від динаміка. Блок драйверів базується на ретельно розробленому блоці живлення та інтелектуальному підсилювачі DSP, що виробляє системну потужність 80 Вт для досягнення моніторингу в реальному часі та контролю смуги частот, динамічного діапазону та спотворень для направлення чистого та насиченого звуку майже під будь-яким кутом прослуховування.
Компактний дизайн
Додайте своєму простору сучасний відтінок - корпус цікавої еліптичної форми та акустично прозора тканинна «решітка» поєднують в собі компактний дизайн, який чудово вписується в сучасний інтер'єр.
Слід відмітити, що PULSE M пропонує декілька варіантів монтажу, що значно полегшує розміщення у вашій оселі:
- за допомогою настінного кріплення WM230 або підлогових підставок FS230.
PULSE M поставляється в чорному або білому кольорі, щоб відповідати іншим програвачам Bluesound.
Легке налаштування
PULSE M починає використовувати вашу мережу Wi-Fi для налаштування, щойно як ви її розпакували. Програма BluOS Controller з легкістю проведе вас через процес налаштування.
Є можливість обрати індивідуальні налаштування, а саме ім’я динаміка та призначити йому кімнату, параметри аудіо з програмуванням 5 кнопок швидкого натискання, які дозволяють швидко слухати улюблені радіостанції, музичні сервіси та списки відтворення.
Велечезні можливості потокової передачі
Новинка пропонує різні варіанти інтеграції до домашньої комп'ютерної мережі та підключення до джерел контенту, як і будь-який інший продукт Bluesound. PULSE M підтримує бездротові мережі Wi-Fi та дротове підключення через Ethernet. Колонка підтримує Bluetooth, причому з протоколом aptX HD, що забезпечує якісну трансляцію аудіо. Також в наявності аналоговий вхід на роз'єм мініджек 3,5 мм і цифровий оптичний порт. Вас приємно здивує, що аудіосистема підтримує відтворення аудіо з флешок, які підключаються через USB-A.
Оточуй себе звуком
Тепер, ви можете інтегрувати новинку в екосистему Bluesound для створення розподіленої аудіосистеми, завдяки можливості об'єднання пари колонок PULSE M для роботи в стереофонічному режимі. Отримайте аудіо високої роздільної здатності в одній або кількох кімнатах одночасно. Використовуйте PULSE M в якості тилової акустики в групі домашнього кінотеатру Bluesound разом із PULSE SOUNDBAR+ і PULSE SUB+ для досягнення ефекту повного занурення в світ звуку.
Голосове керування
Легко підключайте свій Bluesound Player до відповідної програми та насолоджуйтеся голосовим керуванням, особистими музичними бібліотеками, потоковими службами, завдяки підтримці Amazon Alexa, Google Assistant і Siri від Apple. Виберіть доріжку, відтворіть улюблений список відтворення, призупиніть або пропустіть пісню та навіть вкажіть, у якій кімнаті ви хочете слухати музику за допомогою голосового пристрою (Примітка: на PULSE M немає мікрофонів). Швидкий і простий спосіб керування музикою, голосове керування дає вам абсолютно новий спосіб насолоджуватися музикою в усьому домі.
Чому варто придбати PULSE M:
Це вражаючий рівень універсальності для бездротової акустики. Потужність системи 80 Вт з легкістю заповнює простір прослуховування середнього розміру. На додаток до вражаючих звукових можливостей, Pulse M пропонує легкий доступ до широкого спектру потокових сервісів через Bluesound BluOS Controller. Також, модель може стати одним із яскравих акцентів вашого інтер'єру, тому що вона виглядає ефектно та неординарно.

Популярні товари
Click to order