Sonos One White

Sonos
ONE2EU1
13989,00
грн.
Смарт-акустика Sonos One надає глибоке об‘ємне звучання та має вбудоване голосове управління Amazon Alexa і Google Assistant.

Має компактний стильний дизайн та є чудовим рішенням для вашої кухні, домашнього офісу, можливо спальні або будь-якого невеликого приміщення. Завдяки мінімалістичному дизайну та сенсорній панелі управління, система дуже естетично вписуватися в будь-який простір, буде вона на загальному огляді або прихована від очей.

Sonos One має багато варіантів управління. Ви можете використовувати AirPlay 2 для трансляції аудіо з пристроїв на базі IOS, сенсорне управління на самому спікері або Spotify Connect. Також додаток Sonos app дає можливість легко керувати всім, що відтворюється з одного джерела.

Для того, щоб ваша акустика була ще розумнішою і одержувала доступ до всіх новітніх програмних розробок, Sonos постійно випускає безкоштовне програмне щабезпечення. Бездротова домашня аудіосистема, яка згодом тільки поліпшується.

One самостійно має чудове звучання, а в парі – ще ліпше. Якщо створити стереопари з ще однією Sonos One або One SL в одному приміщенні, це забезпечить чудовий розподіл каналів і більш насичене деталізоване звучання. Модель One можна також використовувати як тилові динаміки, що створюють surround sound в системі домашнього кінотеатру. Для цього потрібно об'єднати пару One/One SL із саундбарами Arc або Beam для покращення ефекту занурення в сервали, кіно або відеоігри та отримання справжнього об'ємного звуку.

whd: 120x161x120 mm

Weight: 1850 g

Популярні товари
Click to order