Активна акустика Klipsch The Fives Matte Black

Klipsch
1068026
37240,00
грн.
Американська компанія Klipsch представляє нову модель поличних активних акустичних систем з серії бездротових колонок Heritage, виконаних в ретро-дизайні Klipsch The Fives. Ця модель є зменшеною версією вже існуючої The Sixes, однак має розширені функціональні можливості. В оздобленні Klipsch The Fives, яка виконана з дуже високою якістю, використовується шпон натурального горіхового дерева, а також мідні декоративні елементи. На захисній сітці колонок красуються історичні логотипи Klipsch, точно такі, як і на класичних моделях серії Heritage. Колонки комплектуються пультом дистанційного керування.
Конструктивно Klipsch The Fives є двухсмуговою системою, де високочастотний діапазон озвучує компресійний драйвер, навантажений на рупор з профілем Tractrix. Всі інші частоти обслуговує СЧ-НЧ-динамік діаметром 13 см. Передня панель прикрита захисною сіткою, обтягнутою тканиною, що нагадує класичні моделі 1950-х років. Вся електронна частина, що включає підсилювачі потужності, процесор і модуль Bluetooth aptX HD, розташовані в одній колонці, а на іншу відправляється вже посилений сигнал. Всі фізичні органи управління виведені на верхню панель. Набір входів включає в себе міні-джек 3,5 мм, пару RCA, HDMI ARC, цифровий оптичний вхід і порт USB з підтримкою сигналів 24/192. При підключенні по Bluetooth до смартфону користувач зможе використовувати фірмовий додаток для настройки звуку колонок.
Одна з видатних особливостей нових моніторів Klipsch The Fives - це те, що ви можете знайти не тільки кілька інтерфейсів для різних аудіоджерел, але, перш за все, вхід HDMI. Він має не тільки ARC, тобто канал повернення звуку, але навіть так званий eARC, тобто розширений канал повернення звуку, так що звук з високою роздільною здатністю також може передаватися по двох каналах на нові монітори Klipsch The Fives Powered. У цьому контексті важливо підкреслити, що нові монітори Klipsch The Fives з живленням мають обробку сигналів на основі DSP для відтворення до 24 біт і 192 кГц, але насправді вони обмежені стерео, тому опція віртуального об'ємного звучання відсутня.

Потужність: 160 Вт

Частотний діапазон, Гц: 50-25000

Розмір: 305 х 165 х 234 мм

Колір: Чорний

Вага: 10,2 кг

Популярні товари
Click to order