Активна акустика Bluesound PULSE MINI 2i Wiess Streaming Speaker Black

Bluesound
BSPULSEMINI2IBK
28289,00
грн.
Не можна недооцінювати, PULSE MINI. Завдяки запатентованій подвійній акустичній камері його звук потужніший і точніший, ніж у більшості плеєрів вдвічі більших розмірів. Поставте його в будь-якому місці кімнати, і він заповнить простір гарно замішаним звуком повного діапазону.


Особливості:
  • Трансляція музики на кілька плеєрів Bluesound у різних кімнатах по всьому будинку;
  • Миттєвий доступ до інтернет радіостанцій, музичних сервісів та аудіо в локальній мережі;
  • Зручне керування через програму для iOS, Android, а також для Windows та Mac OS X;
  • Вбудовані Hi-Fi динаміки;
  • Інноваційний цифровий підсилювач Bluetooth (aptX);
  • Сенсорні кнопки керування на самому плеєрі;
  • ІЧ приймач з функцією навчання команд з будь-якого ІЧ пульта;
  • Просте налаштування та розширюваність системи.
Компактний бездротовий гучномовець студійної якості
Поставте PULSE MINI на книжкову полицю, стіл чи підвіконня та почуєте як 60 Вт тріампінг стереосигналу може перетворити вашу кімнату. Запатентована подвійна акустична камера та найсучасніша DSP обробка кардинально максимізує потужність та прозорість басу, а 4-дюймовий сабвуфер чудово добудовує загальну картину до повнодіапазонного звуку.
Ви гідні більшого, ніж MP3
Безумовно, Bluesound підтримує MP3, як і більшість інших аудіо форматів, але ми створили Bluesound спеціально для аудіо високої роздільної здатності. Поки інші компанії акцентують увагу на дизайні та стилі, Bluesound не шкодує витрат на інтеграцію передових інноваційних аудіотехнологій, які забезпечують неймовірно швидке та безпомилкове відтворення запису з максимальною студійною майстер-якістю, що призводить до абсолютно неперевершених характеристик.
Майбутнє музики вже настало
Використання топових багатоядерних процесорів ARM Cortex-9 з тактовою частотою 1 ГГц передбачає, що Bluesound був розроблений для чогось більшого, ніж аудіо. 32-бітна архітектура Bluesound у поєднанні з 8-ми кратним запасом ЦАП-платформ гарантує бездоганне відтворення high-res музики з прецизійною чистотою та ясністю – на будь-якій гучності.
Вся колись записана музика
Відчуйте миттєвий доступ до мільйонів пісень. Преміальні музичні сервіси з high-res треками, такі як TIDAL, Spotify та Qobuz, більшість музичних служб та інтернет-радіостанцій вже вбудовані. Отримайте доступ до своїх музичних файлів та всієї бібліотеки iTunes – або до USB-накопичувача та NAS – без використання комп'ютера. Уявіть: Ваша музика – Ваші правила.
Музичний Wi-Fi
Обладнання використовує вашу домашню бездротову мережу і налаштовується. Завдяки вдосконаленій конструкції антени Wi-Fi та потужним процесорам ARM Cortex A9, Bluesound гарантує, що в кожному куточку вашого будинку не буде перепусток або затримок навіть при потоковій передачі аудіофайлів з високою роздільною здатністю. Слухайте музику в ідеальній синхронізації або відтворюйте музику одночасно на декількох плеєрах у різних кімнатах.
Звук, удостоєний безлічі нагород
Bluesound був відзначений безліччю нагород, у тому числі неодноразово отримував звання "Продукт року" та "Краща покупка" - від провідних аудіо-видань, таких як "What Hi-Fi?" та "Secrets of Home Theater and High Fidelity". З моменту свого створення Bluesound була віддана наданню чистого і деталізованого звуку, і саме ця відданість була зустрінута широким спектром позитивних відгуків від таких видань, як Residential Systems, Home Cinema Choice, AVS Forum та багато інших.

Популярні товари
Click to order