Акустична колонка Beosound 1, Brass Tone

Bang&Olufsen
1666414
68000,00
грн.

Bang & Olufsen BeoSound 1 2nd Gen - це портативна бездротова колонка з вражаючими характеристиками звуку на 360 градусів, міцний алюмінієвий корпус, створений для мобільності, інтегрований доступ до Spotify, Deezer QPlay і TuneIn, живлення від акумулятора для поїздок на природу Multiroom, яка дозволяє поєднує ваші продукти Bang & Olufsen в одну бездротову систему у вашому будинку. Як портативний динамік BeoSound 1 підтримує все: від Google Cast до Bluetooth, AirPlay і DLNA.

Фірмовий звук

Насолоджуйтесь захоплюючим звуком та бездоганним відтворенням басів за допомогою цієї портативної Bluetooth-колонки. Компактний Beosound 1 2-го покоління ретельно налаштований звукорежисерами Bang & Olufsen забезпечує насичений фірмовий звук B&O.

Інтегрована музика

Інтегрований доступ до Spotify, Deezer, QPlay та інтернет-радіо TuneIn означає доступ з однієї точки до мільйонів пісень та тисяч радіостанцій.

Функціональність мультирум

Вбудована технологія мультирум дозволяє з'єднати домашній динамік Beosound 1 з іншими продуктами Bang & Olufsen по всьому будинку, щоб створити єдину бездротову звукову систему.

Поточна технологія

Завдяки вбудованому Chromecast і Airplay 2, вбудованим у цей бездротовий динамік, ви можете легко передавати музику зі смартфона на Beosound 1, використовуючи будь-яку велику службу потокової передачі музики.

Звук на 360 градусів

Beosound 1 відрізняється покращеним розсіюванням звуку на 360 градусів для повного занурення у процес прослуховування. Де б ви не сиділи щодо цього динаміка, ви будете насолоджуватися ідеально розподіленим звуком.

Портативна гнучкість

Візьміть звук із собою - в будинок або навіть на вулицю для особливих нагод. З 16 годинами автономної роботи під час гри на середньому рівні ви отримуєте можливість вибирати, де слухати.

Додаткова зарядна док-станція

Зручна док-станція, що продається окремо, дозволяє легко слухати музику у дорозі. Ця елегантна док-станція для заряджання сумісна лише з Beosound 1 з Google Voice Assistant.

Потужність, Вт: 60

Колір: Золото

Розмір: 162 х 327 мм

Вага: 4,1 кг

Популярні товари
Click to order