Акустика surround Paradigm Surround 1

Paradigm
PRDGMS1
14000,00
грн.
Paradigm Surround 1 – пасивна акустична система з підвісною монтажною конструкцією. Модель призначена для використання як тиловий канал.

Стильний дизайн, вдосконалені матеріали та новітні прийоми конструювання зробили Paradigm міжнародним лідером у сфері гучномовців. Від найкращим чином розкуповуваної серії Performance до сенсаційної серії Monitor, приголомшливих сабвуферів, надмірних спотворень, значного прокручування, значної прозорості.

Paradigm Monitor Surround – це високоефективна біполярна конструкція з компактним дизайном. Чудові партнери для створення доступних high-end 5.1 систем початкового рівня для відтворення багатоканальної музики та домашнього кінотеатру з аудіофільською якістю звучання у середніх розмірах.

Акустичні системи як правило використовують у багатоцільових приміщеннях для прослуховування музики та видовищного кіно (як у затишних приміщеннях, так і в домашніх вітальнях), завдяки їх компактному дизайну. Сьогодні в студіях звукозапису поєднуються дискретні звукові доріжки до фільмів. Використання біполярної конструкції дозволяє максимально точно відтворити в домашніх умовах об'ємний навколишній звук, як і було задумано виробником.

Біполярна конструкція також забезпечує виняткову гнучкість при розміщенні! Навіть у приміщенні з дуже складною конфігурацією, де розміщення традиційних акустичних систем навколишнього звучання неможливо або практично, Paradigm Surround 1 дозволяють відтворити цілісну звукову картину.

Характеристики Paradigm Surround 1
Опис: підвісна, пасивна, закритого типу
Акустичне оформлення: закритий
Країна (Головний офіс): Канада
Мінімальна потужність підсилювача: 15 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача: 100 Вт на канал
Кількість смуг: 2
Чутливість: 87 дБ
Частота поділу кросовера: 2 кГц
Макс. вхідний опір: 8 Ом
Мін. частота відтворення: 120 Гц
Макс. частота відтворення: 20 кГц
Кількість динаміків: 4
ВЧ динамік: 2 x 25 мм, купольний твітер X-PAL
НЧ динамік: 2 х 140 мм, X-PAL конус
Ширина, висота, глибина: 235х216х130 мм
Вага: 3,28 кг
Вхідні роз'єми: гвинтовий
Місце встановлення: стіна

Потужність, Вт: 100

Частотний діапазон, Гц: 120-20000

Чутливість, дБ: 89

Колір: Чорний

Габарити: 216 x 235 x 130 мм

Вага: 3,28 кг

Популярні товари
Click to order