Підлогова акустика. Tannoy PLATINUM F6 Burgundy

Tannoy
E0100
37379,00
грн.

Підлогові акустичні системи Tannoy Platinum F6 мають трьохсмугову конфігурацію і можуть озвучувати досить великі приміщення. Колонки виконані в оригінальній обробці, яка передбачає різне зовнішнє покриття для самої нижньої частини, і її тонку окантовку з металізованоїю вставкою. У поєднанні з дуже високою якістю виготовлення це надає Tannoy Platinum F6 шикарний зовнішній вигляд і дозволить добре вписатися в найвишуканіший інтер'єр. Крім того, колонки можуть бути не тільки класичного чорного, а й білого кольору, що спрощує їх інтеграцію в житловий простір.

На передній панелі Tannoy Platinum F6 змонтовані два однакових 6,5-дюймових динаміка, між якими розташований 25-мм твітер. Верхній динамік працює в середньочастотному діапазоні, в той час як найнижчий відтворює баси. Дифузори цих динаміків виконані з просоченого паперу і композитних матеріалів, і мають високу жорсткість при невеликій вазі. Басовий динамік навантажений на фазоинвертор, вихідний отвір якого виведено на задню панель. Цю обставину необхідно враховувати при виборі місця для встанови акустики в кімнаті.

Твітер в Tannoy Platinum F6 оснащений м'яким шовковим куполом і поміщений в невеликій рупор-звуковод для вирівнювання діафрагми спрямованості. Звучання високих частот у цій акустиці деталізоване і повітряне, але цілком комфортне, відмінно підходить для тривалого прослуховування музики. Колонки оснащені розділовими фільтрами власної розробки Tannoy, які виготовлені методом навісного монтажу з компонентів аудіофільського класу. Вхідний блок Tannoy Platinum F6 складається з пари якісних гвинтових роз'ємів.

Акустика відтворює глибокі баси і артикульовані, нейтральні середні частоти, завдяки чому відмінно підходить для прослуховування найрізноманітнішої музики. Не менш вдало Tannoy Platinum F6 впишуться і в домашній кінотеатр, де, завдяки цілком універсального звуку, підбір узгодженої колонки центрального каналу для такої стереопари не складе труднощів.

Особливості підлоги акустики Tannoy Platinum F6

  • Трьохсугова підлогова акустика
  • Корпус з глибоким демпфуванням
  • Фірмові динаміки
  • Розділовий фільтр власної розробки Tannoy

Потужність, Вт: 150

Опір, Om: 8

Кількість смуг: 3

Частотний діапазон, Гц: 40-20000

Чутливість, дБ: 87

Колір: Burgundy

Габарити: 1078 x 300 x 235

Вага: 17,1 кг

Популярні товари
Click to order