Підлогова акустика. Sonus Faber Sonetto V Black

Sonus Faber
DIF284BFI
188999,00
грн.
Італійці завжди асоціювали свої моделі зі справжньою музикою і мистецтвом. Серія  Sonetto не стала винятком, адже в її назві - поезія, а просто кажучи - сонет. Для тих, хто не знайомий з музичними термінами, сонет - це одіннадцатісложний вірш з сюжетно-емоційним переломом. Не дарма  Sonus Faber  є законодавцем в сегменті luxury High End - італійці роблять продукти, які красиво виглядають, звучать і навіть називаються! І поки інші бренди прагнуть переносити на свої продукти концепції болідів «Формули 1», Sonus Faber слід, скоріше, філософії Бентлі, де їздові характеристики - тільки частина преміальних відчуттів.
Нова лінійка позиціонується виробником в нішу між Olympica і Venere і стає найбільш доступною серією «Made in Italy», т. к. цілком збирається в Віченці на заводі Sonus Faber.
Корпуси колонок Sonetto мають традиційну для SF форму лютні, яка не тільки елегантно виглядає, але і допомагає боротися з внутрішніми резонансами, покращуючи звучання. Причому передня панель плавно переходить в бічні стінки, покращуючи сприйняття цілісного образу колонок. Ще один традиційний штрих до образу преміальних АС - верхня панель, обтягнута шкірою ручного вироблення з логотипом компанії. Є речі, які руки так і тягнуться помацати, саме таким елементом колонок і є передня панель з шикарною шкірою, яку хочеться відчути подушечками пальців. З таких дрібних елементів і створюється аура володіння преміальним продуктом.
Але не тільки дизайном славляться творіння італійських майстрів, Sonetto є чим похвалитися і з технологічної точки зору. У всіх моделях застосовуються фірмові твітери DAD з шовковим куполом, НЧ-динаміки з алюмінієвим дифузором, а також среднечастотники з дифузором з целюлози та інших натуральних волокон. Колонки (навіть поличні) стало простіше розміщувати з портом фазоінвертора, встановленому в підставі АС. Всі моделі випускаються в трьох кольорах: білий матовий, чорний лак і «дерево».
Ця трехполосная акустична система прекрасно впишеться як в середні, так і в великі приміщення. Її зачаровує звучання пожвавить всі емоції, які автор вклав в музичний твір - ви це відчуєте буквально шкірою. Колонки витримують до 300 Вт потужності, що підводиться, оснащені чотирма динаміками і починають звучати від 38 Гц - низи тут знатні, і музика, і кіно від цього тільки виграють. У висоту ці колонки - трохи більше метра, так що домінувати навіть в середньому за розміром приміщенні вони навряд чи будуть. До того ж їх можна поставити близько до стіни - фазоинвертор спрямований в підлогу і звучанням це не зашкодить.

Потужність, Вт: 300

Опір, Om: 4

Кількість смуг: 3

Частотний діапазон, Гц: 38-25000

Чутливість, дБ: 90

Колір: Чорний

Габарити: 1072 x 258 x 409

Вага: 22,6 кг

Популярні товари
Click to order