Підлогова акустика. Sonus Faber Sonetto III Wood

Sonus Faber
DIF280RFI
146199,00
грн.
Sonus Faber Sonetto III Wood
Італійці завжди асоціювали свої моделі зі справжньою музикою і мистецтвом. Серія Sonetto не стала винятком, адже в її назві - поезія, а попросту кажучи - сонет. Для тих, хто не знайомий з музичними термінами, сонет - це одиннадцятискладний вірш з сюжетно-емоційним переломом. Не дарма Sonus Faber є законодавцем в сегменті luxury High End - італійці роблять продукти, які красиво виглядають, звучать і навіть називаються! І поки інші бренди прагнуть переносити на свої продукти концепції болідів «Формули 1», Sonus Faber слідує скоріше, філософії Бентлі, де їздові характеристики - тільки частина преміальних відчуттів.

Нова лінійка позиціонується виробником в нішу між Olympica і Venere і стає найбільш доступною серією «Made in Italy», т. як. цілком збирається в Віченці на заводі Sonus Faber.

Корпуси колонок Sonetto мають традиційну для SF форму лютні, що не тільки елегантно виглядає, але і допомагає боротися з внутрішніми резонансами, покращуючи звучання. Причому передня панель плавно переходить в бічні стінки, покращуючи сприйняття цілісного образу колонок. Ще один традиційний штрих до образу преміальних АС - верхня панель, обтягнута шкірою ручного вироблення з логотипом компанії. Є речі, до яких руки так і тягнуться помацати, саме таким елементом колонок і є передня панель з шикарною шкірою, яку хочеться відчути подушечками пальців. З таких дрібних елементів і створюється аура володіння преміальним продуктом.

Але не тільки дизайном славляться творіння італійських майстрів, Sonetto є чим похвалитися і з технологічної точки зору. У всіх моделях застосовуються фірмові твітери DAD з шовковим куполом, НЧ-динаміки з алюмінієвим дифузором, а також среднечастотники з дифузором з целюлози та інших натуральних волокон. Колонки (навіть поличні) стало простіше розміщувати з портом фазоінвертора, встановленому в підставі АС. Всі моделі випускаються в трьох кольорах: білий матовий, чорний лак і дерево.
Полочники - не ваш розмір, а великі колонки не вписуються в приміщення? Зверніть увагу на Sonetto III, наймолодший підлоговик в лінійці. Незважаючи на свій статус «молодшого» в сім'ї, можливості цілком дорослі - 250 Вт потужності, що підводиться, чотири фірмових динаміка, 16 кг живої ваги «Made in Italy ». А ще в активі натуральне і потужне звучання, хороший бас від 42 Гц і спрямований в підлогу фазоинвертор, який не заважає ставити колонки ближче до стіни. Відмінний варіант для середніх розмірів приміщень і тих, кому поличні колонки неприйнятні.

Потужність, Вт: 250

Опір, Om: 4

Кількість смуг: 3

Частотний діапазон, Гц: 42-25000

Чутливість, дБ: 89

Колір: Wood

Габарити: 1018 x 219 x 305

Вага: 16 кг

Популярні товари
Click to order