Підлогова акустика Monitor Audio Monitor 300 Walnut

Monitor Audio
SMB300WN
29399,00
грн.
Monitor Audio Monitor 300 - це великі підлогові колонки створюють високий звуковий тиск і відтворюють глибокі і насичені баси, тому їх можна встановлювати у великих приміщеннях. Ця акустика стане відмінною основою для стереосистеми меломана з найрізноманітнішими музичними смаками, або займе гідне місце в домашньому кінотеатрі (наприклад, спільно з іншими моделями даної серії).
Monitor Audio Monitor 300 мають 2,5 конфігурацію і обладнані трьома динаміками діаметром 6,5 дюймів, два з яких працюють в низькочастотному діапазоні, а ще один - в НЧ / СЧ. Динаміки мають запатентовані дифузори MMPII, які завдяки матричної структурі контрольованої товщини, заповненої полімерним матеріалом методом лиття під тиском, мають невелику вагу і високу жорсткість. Корпус колонок має внутрішню двокамерну конфігурацію, яка дозволила ефективно розділити НЧ і СЧ / ВЧ-секції для виключення перехресних перешкод і створення оптимальних умов роботи для випромінювачів. Перегородки, що розділяють всередині корпус, також служать для підвищення його жорсткості і придушення вібрації стінок. Колонки встановлені на опори-шипи, які змонтовані таким чином, щоб підвищити стійкість на будь-якій поверхні. Шипи мають зручне регулювання по висоті для точного вирівнювання АС.

Акустичні системи Monitor Audio Monitor 300 оснащені двома фазоінверторами на задній панелі, виконаних за технологією HiVe II для забезпечення рівномірного і швидкого проходження потоку повітря. Високочастотний випромінювач в колонках також фірмовий. Він має комбінований купол C-CAM з алюмінію з керамічним напиленням для гасіння резонансів. Купол твітера чорного кольору, що є відмінною рисою моделей даної серії.

З урахуванням високої чутливості та стабільного імпедансу акустичні системи є легким навантаженням для інтегральних підсилювачів і AV-ресиверів високого класу. Акустика володіє збалансованим і детальним звуком, повністю виправдовуючи свою «моніторну» назву.

Потужність, Вт: 150

Опір, Om: 8

Кількість смуг: 3

Частотний діапазон, Гц: 35-30000

Чутливість, дБ: 90

Колір: Walnut

Габарити: 970 x 201 x 299.3 мм

Вага: 13,66 кг

Популярні товари
Click to order